Ana sayfa Donanım Samsung WCG finalinin resmi monitörü

Samsung WCG finalinin resmi monitörü

0

Kaliforniya’daki büyük final Samsung monitörde oynanacak
 

Samsung SyncMaster 2233RZ, dünyanın en önemli video oyun yarışması ve festivali World Cyber Games (WCG)”in Büyük Finali”nin resmi monitörü oldu. 60 ülkeden gelecek 500″den fazla katılımcının 10 farklı oyunda dünya şampiyonluğu için yarışacağı WCG”de Samsung, yarışmacılara SyncMaster 2233RZ monitor ile en son teknolojiyi sağlayacak.

Samsung Türkiye BT ürünleri Satış ve Pazarlama Müdürü Barış Kestep, konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “Samsung WCG”de sunduğumuz yenilikçi monitor teknolojimiz, tüketicilerimizin ve oyun severlerin ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılıyor. Oyuncuların SyncMaster serisi ile ilgili fikirlerini dikkate alarak  3D gibi oyuna gerçeklik katacak yeni özellikler ekledik. Enerji tasarrufu sağlayan ve çevreye zarar vermeden üretilen en küçük projektörlerden LED ekranlara kadar Samsung, tasarım ve özellik konusunda liderlik etmeye devam ediyor. WCG”de de oyunseverlere en yeni görüntü deneyimini sunuyor olmaktan dolayı gururluyuz.”   

2 ve 3 boyutlu görüntü sağlayan 120hz”lik Samsung SyncMaster 2233RZ, oyuncuları en ince detaylara   sahip gerçekçi bir dünyanın içine çekiyor.  3D gözlük ve ek grafik kartları ile bilgisayar oyunları anında 60 kare stereoskopik 3D deneyimine dönüşürken 120hz sayesinde hiçbir görüntükaybı da oluşmuyor. WCG Büyük Final”indeki tüm oyunlar, yarışmacıların heyecanını ve oyun tutkusunu en iyi şekilde karşılayacak 1680X1050 çözünürlükteki 22 inçlik Samsung 2233RZ monitörlerde oynanıyor olacak.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here