Ana sayfa Mobil Samsung Wawe M (GT-S7250)

Samsung Wawe M (GT-S7250)

0

Sosyal trendlere gelişmiş uyum
 

Günümüzde her an ve her şekilde iletişim, en önemli trend durumunda. Samsung”un yeni akıllı telefonu Wawe M anında, akıcı mesajlaşma kaynakları ve Wi-Fi özeliği ile sizi tüm iletişim platformları açısından bağlantıda tutuyor. Geniş bir ekran ve gömülü IM ile üstün bir sosyal kullanılabilirlik sağlayan yeni Samsung, 114x63x12mm boyutlarında ve 121gr ağırlığında. Tasarımında net hatlar dikkat çekiyor. Wawe M çok iddialı bir telefon değil ama tasarımı kesinlikle ergonomik. Telefonun kavranışı son derece rahat ayrıca 3.65inçlik TFT kapasitif dokunmatik ekranı 320×480 çözünürlüklü ve dokunmatik hassasiyeti oldukça iyi. Geliştirilmiş bir arayüze sahip telefonda genel olarak derli toplu bir kullanım deneyimi yaşıyorsunuz.
 
samsung wawe m
 
Gerçek zamanlı verilerle canlı paneli özelleştirebiliyor, giriş ekranının özelliklerini belirleyebiliyor ve kısayolları dilediğiniz gibi atayabiliyorsunuz. Klasör oluşturma özelliği ile size çok daha bireysel bir kullanım imkânı sunan Wawe M”in yeni Bada işletim sisteminin 3D etkisi sunan görüntüleriyle kullanımı çok keyifli. Dokunmatik ekranda yazı yazmak büyük keyif.

 

Cihazın Wi-Fi performansı tatmin edici. Kablosuz konuşma ve müzik eğiliminin gittikçe yaygınlaştığı günümüzde önem kazanan Bluetooth ile bağlantı özelliği de Wawe M”de son derece sorunsuzdu. 5MP kameraya sahip cihazda led flaş bulunuyor. Ayrıca görüntülü görüşme için ön kısmında da kamera bulunuyor. Düşük ışık koşulları için ISO ayarlarına olanak tanıyan cihazın otomatik odaklama, beyaz dengesi gibi ayarlara sahip olması önemli bir artı. 32GB’ye kadar MicroSD kart desteği bulunan Wawe M”de 6 saati aşkın konuşma süresi ile şarj dayanıklılığı gayet iyi düzeyde.
www.samsung.com.tr
 
samsung
 
Fiyat: 689 TL
Puan: 4.5 yıldız 90 puan

Artıları:
+ Wi-Fi ve şık tasarım
+ Kullanışlı arayüz

Eksileri:
-Video kalitesi daha iyi olabilirdi

Etkileyici nokta: Yeni Bada işletim sisteminin 3D etkisi sunan görüntüleriyle kullanım çok keyifli.

Neden satın almalıyım?: Wawe M çok iddialı bir telefon değil ama tasarımı ve kullanımı kesinlikle ergonomik.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here