Ana sayfa Yazılım Samsung ürünleri Kaspersky Lab korumasında

Samsung ürünleri Kaspersky Lab korumasında

0

Samsung Kurumsal İşbirliği Programı”na katılan Kaspersky Lab”in ürünleri Samsung”un cep telefonlarından tablet cihazlarına; PC”lerinden netbooklarına kadar tüm ürünlerinde daha fazla kullanılacak

Güvenli içerik ve tehdit yönetimi çözümleri lideri Kaspersky Lab, Samsung Kurumsal İşbirliği Programı”nın “Altın üyesi” olduğunu duyurdu. Bu yeni küresel ortaklık, şirketler arasında daha yakın işbirliği yapılması ve Kaspersky Lab ürünlerinin Samsung ürünleri grubunda daha fazla kullanılması anlamına geliyor.
 

 

Samsung Kurumsal İşbirliği Programı; yerel ve küresel bağımsız yazılım satıcılarının ve sistem entegratörü ortaklarının, Samsung Electronics”in mobil çözüm işletmesi üzerinden yeni kâr modelleri oluşturmasını sağlayan; satış, pazarlama ve çözüm geliştirmeden farklı kazançlar elde etmeyi amaçlayan detaylı bir ortaklık programı.

Altın Ortaklık (Golden Partnership) paketinin bir parçası olarak, Kaspersky Lab Kaspersky Mobile Security ve Kaspersky Tablet Security ürünlerini, hem özel hem de kurumsal Android-tabanlı Samsung mobil cihazları korumak için Samsung”a temin edecek. Bu çözümler, gizlilik ihlaline, cihaz kaybı ya da çalınmasına, rahatsız edici arama ve mesajlara ve zararlı yazılımlara karşı ileri düzey koruma içererek en üst düzeyde güvenlik sağlıyor.

Programın farklı bir parçası olarak Kaspersky Lab, Windows işletim sistemine sahip Samsung masaüstü bilgisayarları, dizüstü bilgisayarları ve netbookları korumak adına, tüketici güvenlik yazılımları sağlayacak. Kaspersky Lab, kurumsal ürünler için ise Kaspersky Endpoint Security ile farklı iş modellerini ve her kurumsal müşteri için en iyi güvenliği sağlamak adına esnek bir yaklaşım sağlayacak.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here