Ana sayfa Haber Samsung”un yeni melez tableti TabPro S Türkiye”de!

Samsung”un yeni melez tableti TabPro S Türkiye”de!

0

Samsung’un bu yıl tanıttığı Galaxy TabPro S modeli melez Windows 10 tableti, Türkiye’de satışa sunuluyor. Notebook ve tablet formlarında çalışan bu model, 2.5 saatte şarj olabilir ve 10.5 saate kadar da bu şarjla çalışabilecek. Windows 10‘lu bu Galaxy TabPro S, kullanıcılara farklı varyasyonlarla teklif ediliyor; Windows 10, son kullanıcı tipine Windows 10 Pro da profesyonel kullanıcılara teklif ediliyor. Bununla birlikte her Samsung TabPro S varyasyonunda BT altyapısına uygun avantajları var. 

12″lik bir Super AMOLED ekran donanımı son kullanıcılar ve profesyonel kullanıcılar için farklı avantajlar sağlayacak ve bu ekran yapısı cihazın tasarruflu şekline de yardımcı oluyor. TabPro S’in internet bağlantı gücü LTE Cat 6 ve böylece LTE’nin güncel hali olan 4.5G ile de uyumlu çalıabilir. 

Bu tip bilgisayarlarda kullanılan popüler işlemci tipi olan Intel Core M‘in 6. Nesil işlemcisi kullanılıyor. Skylake Core M olması da büyük bir avantaj olduğunu söyleyebilirim.

HDMI, Bluetooth pen, USB Type A ve C varyasyonları gibi donanım özellikleriyle Türkiye’de kabaca 3 bin TL’den satışa sunuldu.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here