Ana sayfa Haber Samsung”un yeni amiral gemisi Note 9, Temmuz ayına tanıtılabilir!

Samsung”un yeni amiral gemisi Note 9, Temmuz ayına tanıtılabilir!

0

Galaxy Note 8 (Kaynak: Wccftech)

Yeni açıklanan satış raporlarına göre Güney Kore’de geçtiğimiz günlerde 1 milyon adedin üzerinde bir sayıda satılmayı başaran Galaxy S9 ikilisi her ne kadar iyi gitse de firmanın beklentilerinin altında kalıyor. Tam olarka bu sebepten ötürü Samsung yeni amiral gemisi Note 9’u takviminden bir ay daha önce, yani Temmuz ayının sonlarında tanıtabilir.

üst seviye akıllı telefon serisine bir yenisini ekleyerek satışları ateşlemeyi hedefleyen Samsung, yeni yıla Apple’dan önce başlamak istiyor. Apple bilindiği üzere Eylül ayında akıllı telefonlarını tanıtıyor. Samsung’un normalde Ağustos sonuna denk gelen tanıtımları bu kez erken olacak gibi görünüyor.

Analistten gelen bilgiye göre Galaxy S10’un tanıtılacağı ay olan Ocak, firmanın 2019 yılı boyunca akıllı telefon satışlarında ciddi bir yükselmeye yol açacak. Firmanın onuncu yılında çıkacak olan bu akıllı telefondan beklentilerin yüksek olmasının yanı sıra Note 9 ile olası bir çakışma ve birbirlerinin satışlarını engellemeleri de söz konusu. Tam bu sebepten ötürü olarak tanıtımın öne çekilmesi herkese son derece mantıklı gelecektir.


Kaynak

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here