Ana sayfa Haber Samsung”un MWC 2015 repertuarı

Samsung”un MWC 2015 repertuarı

0

Görsel: Fastco.

 

Samsung‘un hafif ve stabil Galaxy S6 planlarıyla birlikte Galaxy S6 Edge dedikodularıyla birlikte ek olarak 3 Edge ekranlı yeni bir Galaxy S6 modeli geçtiğimiz hafta itibariyle konuşulmaya başlandı. Sadece Galaxy S6 değil, yeni nesil Galaxy Tab’ler de Samsung’un MWC 2015 repertuarı arasında. Galaxy Tab’ler, Samsung Galaxy Tab Plus isimiyle geçtiğimiz aylarda forumlarda tartışılmaya başlandı ve ürün kodları ve inç olarak büyüklüğüne kadar tasarım detayları paylaşılmıştı. 

MWC 2015 ile ilgili gözümüze çarpan ilk ve en önemli detay, firmaların bu fuarda dev tabletler üzerinde yoğunlaşması üzerine. Gözlemlerimize göre artık 7″ veya 8″ tabletler raflardaki ömrünü doldurdu ve Samsung Galaxy Tab Plus’lar ile birlikte tablet boyutları ana akım olarak büyük değişikliğe gidecek. Galaxy Tab serisinin yanısıra, Samsung NX‘in yeni ürün yelpazesi de dedikodulara göre MWC’de Samsung’un standını süsleyecek cihazlardan bir tanesi.

Samsung 2015 yol haritası, akıllı saatlere göre çizildi. üstelik Samsung, geçtiğimiz dönemde ortaklık kurduğu Smart Things platformu, Samsung’un nesnelerin interneti projelerini üstlenecek ve projeleri somut hale getirecek. Bu doğrultuda fuarda tanıtılacak olan Samsung Gear modeli akıllı saatler, Smart Things yazılımları barındırmasıyla birlikte nesnelerin interneti platformunu barındırabilir, dedikodulara göre.

Son haberlerde Galaxy S6’nın Microsoft yazılımlarını da çalıştıracağı yazılıyor. Microsoft Office 2016 ve diğer Windows uygulamaları Galaxy S6’yı güçlendirecek diğer yazılımlar arasında. Bloatware’siz, Microsoft’lu ve Edge’li bir marjinal Galaxy S6 bekleniyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here