Ana sayfa Haber Samsung”un IFA 2015 planları

Samsung”un IFA 2015 planları

0

Samsung 2015 yılında genel olarak Galaxy S6 ve Galaxy S6 edge modellerinin lansmanlarının yanısıra sosyal sorumluluk projelerinde kendisini gösterdi. 2015 bahar ayı itibariyle genellikle yazılım ve ses teknolojilerinde Samsung‘un adını bol bol duyduk. üretilen 128GB’lık hafıza birimleri orta segment akıllı telefonlara pazarlanmaya başlandı ve Exynos tarzındaki işlemci modellerini de yazılım gücüyle birleştirerek bugünlere geldiler. Ayrıca Samsung Knox yazılımı Galaxy S6‘lar itibariyle daha ayakları yere basan bir güvenlik yazılımı olurken genel anlamda güvenlik prosedürleri açısından tebrik toplayan BlackBerry ile birlikte çalıştılar Samsung Knox yazılımında. Peki, son çeyrek teknolojilerini tanıtılacağı IFA 2015 fuarında Samsung neler tanıtacak, neler duyuracak bir göz atalım.

Galaxy Note 5 haberlerinde belirttiğimiz gibi Note 5’in “Edge” gibi alternatif modeli IFA 2015‘te tanıtılacak. Bunun yanısıra 2 farklı orta segment Galaxy serisi daha bekleniyor, bunlardan bir tanesinin de yeni nesil bir Galaxy A modeli olacağı söyleniyor. Mobil cihazlar, 2 farklı tablet modeliyle desteklenecek, zaten Samsung’un 8″ten başlayan ekran büyüklüğüne sahip Samsung Galaxy Tab serisi tanıtılacağı biliniyordu. 

Samsung, 2015’in son çeyreği itibariyle all in one formundaki PC’lere de ağırlık verecek.Samsung‘un PC dünyasındaki amiral gemisi Samsung Ativ One Curved gibi görünüyor. Yeni nesil ATIV One Curved All in one formundaki model, Intel Core i7 işlemcisi bulunup 27″ ve 34″ modelleri arasında değişiklik gösterecek. Bununla birlikte Samsung‘tan SSD’li, i5 ve i7 altyapılı yeni nesil dizüstü bilgisayarlar da duyumlar arasında.

özet olarak, duyumlarla Samsung’un 2015 ürünleri:

Water Wall teknolojisine sahip 2 farklı bulaşk makinesi

Internet of Things platformuyla entregre çalışabilen yeni nesil Samsung buzdolapları. Bu buzdolapları, dedikodulara göre ünlü bir tasarımcı tarafından hazırlanmış ve Samsung’un ev aletlerinde uygulayacağı yeni tasarım dilinin öncüsü olacak

-Yeni nesil 360 derecelik 3D ses sağlayabilen kablosuz ses sistemleri. Birçoğu gelişen Samsung Curved TV‘ler için tasarlanmış ve Samsung’un bazı ses sistemleri artık bir fincan büyüklüğünde.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here