Ana sayfa Haber Samsung”un güncellenen S Pen”i ve yeni Galaxy Tab 3 modelleri tanıtılldı

Samsung”un güncellenen S Pen”i ve yeni Galaxy Tab 3 modelleri tanıtılldı

0

Samsung, Galaxy Tab S3 ve Galaxy Book tabletlerinin Türkiye tanıtımını yaptı.  Galaxy Tab S3, 9,7 inçlik Super AMOLED ekran özelliği ile; Galaxy Book ise 10,6 inç TFT LCD ve 12 inç Super AMOLED versiyonlarıyla satışa çıkacak.
9 mm kalınlığa sahip geliştirilmiş S Pen,bir kalem gibi kullanılıyor. Basınca duyarlı 0,7 mm’lik uca sahip olması sayesinde doğal bir yazı deneyimi sunuyor. S Pen, hızlı not almak için Screen Off Memo, kolay düzenleme için PDF Annotation ve profesyonel düzeyde çizim için Gelişmiş çizim Araçları gibi kullanışlı özellikler içeriyor. Galaxy Tab S3 ve 12 inç Galaxy Book, gerçeğe yakın renkler ve canlı dijital içerikle 10 bit renge sahip HDR (yüksek dinamik aralık) video içeriği destekliyor.
 

Samsung Galaxy Book”un niteliklerinden de söz eden Yeğen, sözlerini şöyle tamamladı: “Galaxy Book”un 10,6 inç ve 12 inç modelleri bulunuyor. Güçlü bilgi işlem kapasitesi arayan ve mobil çalışan profesyonellere hitap eden cihaz, tasarımı sayesinde bir tabletten dizüstü bilgisayara kolayca dönüşebiliyor. Hafif olduğu için kolaylıkla taşınabilen cihaz Windows 10 işletim sistemi sayesinde kişisel bilgisayar işlevi görebiliyor.”

 

Galaxy Book, bireysel müşterilere özel kampanyasıyla HDMI,USB A ve USB C tipi çıkış içeren 199 TL değerinde Targus 3″ü1 arada USB C Tipi çevirici adaptor hediyeli olarak satışa sunulacak.
Galaxy Tab S3″ün tavsiye edilen perakende satış fiyatı Galaxy Tab S3 LTE için 2.999 TL ve Galaxy Tab S3 Wi-Fi için 2.499 TL. Galaxy Book”un tavsiye edilen perakende satış fiyatları ise, Galaxy Book 12″” için 4.499 TL, Galaxy Book 10.6 LTE için 2.999 TL ve Galaxy Book 10.6 Wifi: 2.499 TL.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here