Ana sayfa Haber Samsung”un Galaxy S6 planları

Samsung”un Galaxy S6 planları

0

 

MWC 2015’te beklediğimiz Samsung Galaxy S6’nın yanısıra bir de edge ekranlı Galaxy S6 Edge iddiaları ve özellikleri basında yer alırken, bugünlerde üçüncü Galaxy S6 daha ortaya çıktı. Samsung Galaxy S6′nın muhtemel üçüncü Galaxy‘si, 3 edge ekranlı olacağı ve tanıtılacak olan Samsung Gear akıllı saate yönelik bazı özellikler barındıracak, tabi doğruysa.

3 numara Galaxy S6, ayrıca MWC’de tanıtılacak olan 5 farklı Galaxy üyesinden bir tanesi. Galaxy S6, Galaxy S6 “Edge” ve bugün iddiaları başlayan 3 numara Galaxy S6, diğerleri ise kompakt tasarımlı Galaxy S6 modeli ile edge değil, kavisli ekranlı bir Galaxy daha ortaya çıktı. Bu mart’da Galaxy‘lere doyacağız ve Galaxy‘lerin yanısıra Samsung’un Tizen işletim sistemli ve yakın zaman önce anlaşmaya gittiği Smart Things’li bir akıllı saat duyurabilir. Nesnelerin interneti ürünleri geliştiren Smart Things’ten esintiler barındıran Gear akıllı saat MWC’de tanıtılabilir. 

Aynı zamanda, Samsung Galaxy S6′lar Snapdragon 810 ile ilgili hala şüpheli. Snapdragon 810’un ısınma problemi hala çözülmemesine rağmen bazı akıllı telefon modelleri Snapdragon 810 ile birlikte tanıtıldı bile. Muhtemelen Galaxy S6, Snapdragon 810 ile test ediliyordur fakat cihazın piyasaya sürülme açısından Snapdragon 810 problem oluşturabilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here