Ana sayfa Mobil Samsung”un elastik telefon konsepti karşınızda!

Samsung”un elastik telefon konsepti karşınızda!

0

Samsung, Galaxy Skin adını verdiği konsept katlanabilir AMOLED ekrana sahip bir telefonu ile esnek ve şeffaf ekranlar da geleceğin teknolojileri olmaya aday

Samsung, katlanabilir elastik telefonların üretilmesinin mümkün olduğunu hazırladığı bir demo ile göstermişti. Demo için kullanılan cihaz teknolojik olarak çok başarılı olsa da, görsel olarak tüketicileri pek tatmin etmedi. Bunun üzerine bağımsız bir tasarımcı estetiğin bu teknolojiyle nasıl buluşabileceğini göstermek üzere bir konsept hazırladı.
samsung galaxy skin

Heyon You adlı tasarımcının hazırladığı ve Galaxy Skin adını verdiği bu konsept katlanabilir AMOLED ekrana sahip bir telefon. çift ekrana sahip olan konseptin bir ekranını normal telefonlar gibi kullanabilirken, diğer ekran özellikle cihazı bileğinize sarmak istediğinizde kullanabileceğiniz daha ufak ama işlevsel bir ekran olarak tasarlanmış.
 

Her ne kadar Google’ın Motorola Mobility’yi satın alması ile birlikte Samsung’un Android’le devam etme planları artık eskisi kadar kesin olmasa bile, You bu telefonun işletim sisteminin Android olmasını uygun görmüş. Umarız Samsung bu şahane tasarımı en kısa zamanda değerlendirir.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here