Ana sayfa Haber Samsung”un “Bu Benim Şehrim Yarışması” başladı!

Samsung”un “Bu Benim Şehrim Yarışması” başladı!

0

Dünyaca ünlü fotoğrafçı Reza Deghati”nın jürisinde olduğu ve Samsung tarafından düzenlenen “Bu Benim Şehrim” fotoğraf yarışması başladı
 

Samsung”un Smart Fotoğraf makinelerinin tanıtım etkinlikleri kapsamında düzenlenecek fotoğrafçılık semineri için Türkiye”ye gelen Reza aynı zamanda Facebook üzerinden gerçekleştirilecek “Benim Şehrim” konseptli yarışmanın da jüri üyesi olarak görev yapıyor. Birincinin New Mexico”nun başkenti Santa Fe”de National Geographic kaşifleri eşliğinde unutulmaz bir National Geographic Expeditions fotoğrafçılık atölyesine katılma hakkı kazanacağı yarışma 5 Kasım-3 Aralık tarihleri arasında gerçekleşecek.

 

Samsung Electronics”in içinde ödüllü NX serisi fotoğraf makinesi ailesinin de bulunduğu Smart Fotoğraf Makinelerinin tanıtımı için 6 Kasım tarihinde Türkiye”ye gelen Reza; Facebook üzerinden yapılacak #bubenimsehrim yarışmasının da jürisi olarak görev yapacak.

“Benim Şehrim” www.bubenimsehrim.com #bubenimsehrim 3 Aralık tarihine kadar Samsung”un resmi Facebook sayfasında “Benim Şehrim” konseptiyle düzenlenecek olan yarışmada her hafta belirlenecek bir temaya paralel olarak Reza o tema kapsamında çekeceği bir fotoğrafı uygulamaya yükleyecek ve kullanıcılar da o fotoğrafı referans alarak kendi fotoğraflarını çekip yükleyecekler.

National Geographic kaşifleri eşliğinde unutulmaz bir fotoğraf workshop”u kazanma şansı

“Şehrin Tarihi”, “Şehrin Doğal Güzellikleri”, “Şehirden İnsan Manzaraları” ve “Şehrin Hayvanları” başlıklarıyla belirlenen temalarda yüklenen fotoğrafları Reza, National Geographic Channel ve Samsung üyelerinden oluşan jüri değerlendirecek ve her konseptin birincisini belirleyecek. Yarışma bitiminde 4 konseptin birincileri arasından ise yarışmanın ana birincisi belirlenecek. Yarışma birincisinin Samsung NX1000 fotoğraf makinesi kazanacağı yarışmada, kategori birincilerinin ödülü ise Samsung WB150 Smart Fotoğraf makinesi olacak. Ayrıca yarışma ana birincisi bir yakınıyla birlikte ödüllü National Geographic kaşifi Nevada Wier eşliğinde New Mexico”nun başkenti Santa Fe”de unutulmaz bir National Geographic Expeditions fotoğrafçılık atölyesine katılma hakkı da kazanacak. 7 gün boyunca Santa Fe”nin eşsiz manzarasını, Canyon Road ve Georgia O”Keeffe”s Ghost Ranch”de güneşin doğuşunu uzmanların eşliğinde görüntüleme şansına sahip olacak.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here