Ana sayfa Mobil Samsung”un 7 inç”lik tableti geldi

Samsung”un 7 inç”lik tableti geldi

0

Galaxy Tab PC deneyimini avuç içinde yaşatıyor
 

Samsung Electronics, Samsung Galaxy Tab”i piyasaya sundu. Yeni tablet, Avrupa ve Kore pazarında Eylül ortasında satışa sunulurken, Amerika ve Asya pazarına ise Ekim ayında giriş yapacak.  

Samsung Galaxy Tab, kullanıcıların mobil hayatına daha fazla fayda sunmaya yarayacak bütün yenilikleri bir araya getiriyor. Kullanıcılar hareket halindeyken bile Galaxy Tab”in PC”deki web deneyimine çok yakın ve 7 inç dokunmatik ekranda multimedya içeriğinin benzersiz seçeneklerini yaşayabiliyor. Optimize edilmiş kullanıcı arayüzü ile e-mail, sesli ve görüntülü arama, SMS/MMS veya sosyal ağ sayesinde kesintisiz iletişime erişebiliyor.


 

 

 

Mobilite her zaman yanınızda
Galaxy Tab”in çarpıcı 7 inç TFT-LCD ekranı; film ya da fotoğraf gösterimi, e-okuma ya da belge paylaşımı sırasında heyecan verici bir mobil deneyim sunuyor. Yalnızca 380 gramlık ağırlığı sayesinde kusursuz bir hareketlilik sağlayan Galaxy Tab, zarif boyutları ile de rahat taşınabilirliği beraberinde getiriyor. En yeni sürüm Adobe Flash Player 10.1 ile desteklenen Galaxy Tab, her web sayfası için hızlı ve benzersiz bir görüntüye olanak tanıyor.  Samsung”un eşsiz e-okuma uygulaması “Readers Hub”, kullanıcılara dünya klasiklerinden en çok satan kitaplara kadar sınırsız bir dijital kitaplık olanağı sağlıyor. Readers Hub içeriğinde 21.8 milyonu ücretsiz olmak üzere 2 milyondan fazla kitap, 47 dilde 1.600″den fazla gazete ve 20 dilde 2.500″den fazla dergi barındırıyor. Aynı zamanda Samsung, film ve videolar dünyasının kapılarını açan “Media Hub” ve zengin müzik arşivine erişim sağlayan “Music Hub””ı sunuyor.


 

 

 

Güçlü donanım
3G HSUPA bağlantı, 802.11n Wi-Fi ve Bluetooth 3.0 özelliği sayesinde Samsung Galaxy Tab kullanıcıların mobil iletişimini geliştiriyor. Görüntülü konuşma ve push e-mail seçenekleri, Galaxy Tab”in 7 inç ekranında daha etkin ve rahat bir hale geliyor. İster Bluetooth kulaklık ile ister Eller Serbest özelliğiyle kulaklığa ihtiyaç duymadan görüntülü görüşme yapabiliyorsunuz.

Cortex A8 1.0 GHz uygulama işlemcisi ile desteklenen Galaxy Tab, kullanıcılara istedikleri yerde ve zamanda kusursuz bir performans sunuyor. Aynı zamanda geniş yelpazede desteklenen multimedya formatları ile HD video içerikleri, eğlenceyi en üst seviyeye taşıyor.
Galaxy Tab”in ön yüzde bulunan kamerası 3G üzerinden yüz yüze görüşme olanağı tanırken, arka tarafındaki kamerası fotoğraf ve video kaydı yapmaya imkan sunuyor. Kullanıcılar, tek bir cihaz aracılığıyla görüntüleri düzenledikten sonra yükleyebiliyor ve paylaşabiliyor. Online içerik ve yaratıcılık geliştikçe Galaxy Tab, kesintisiz bağlantı arayışında olan yaşam tarzları için taşınabilir bir çözüm oluşturuyor.


ürünün diğer teknik özellikleri için son sayfaya bakabilirsiniz.
 

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here