Ana sayfa Donanım Samsung TV için hareket kontrollü Angry Birds

Samsung TV için hareket kontrollü Angry Birds

0

Dünyanın 1 numaralı TV’si, dünyanın en başarılı mobil oyunuyla buluşuyor

Angry Birds Uygulaması, Samsung Akıllı Etkileşimden destek alan Hareket Kontrolü teknolojisi sayesinde basit el hakeketleri kullanılarak eğlenceli ve çekici bir oyun deneyimi sunuyor.
 

Samsung Smart TV için Angry Birds Uygulamasının dünya çapında satışa sunulduğunu açıkladı. Finlandiyalı bir eğlence medyası şirketi olan Rovio Entertainment tarafından geliştirilen Angry Birds dünya çapında önde gelen akıllı telefon uygulamalarından biri.

Oyunun renkli karakterleri ,çekici ve eğlenceli özellikleri dünyanın her yerinde hayranlarının sevgisini kazanmasını sağladı. Angry Birds Kasım 2009’da yapılan lansmanından bu yana bütün versiyonlarıyla birçok platformda 1 milyar defadan fazla indirildi.

Tüketiciler Samsung’un Hareket Kontrolü teknolojisini kullanarak Angry Birds’ü ilk defa büyük TV ekranında oynayabilecekler ve insanı saran, interaktif oyun deneyimini azami düzeyde yaşayabilecekler. Oyun hayranları sadece bir el sallama hareketiyle sapan atışı yapmak ve her kuşun kendine özgü özelliklerini harekete geçirmek gibi oyun özelliklerini kontrol edebilecekler.

Hareket Kontrolüyle çalışmak üzere geliştirilen ilk Akıllı TV oyunu için Samsung, ileri teknolojisini Samsung Smart TV için Angry Birds’e uygulamak için geçen yıl boyunca Rovio ile yakın bir işbirliği yürüttü.

Temmuz ayında dünya genelinde lansmanı yapılan Samsung Smart TV için Angry Birds Uygulaması, Samsung 2012 Smart Interaction özellikli modellerde en son aygıt yazılımını güncelleyerek alınabilecek.

Samsung, Rovio tarafından geliştirilen Video-on-Demand Angry Birds animasyonlarını, uygulamanın resmi lansmanından sonra sunmayı planlıyor. Animasyonlar ilk olarak Samsung Smart TV’lerde izlenebilecek.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here