Ana sayfa Sektörden Samsung Türkiye”nin yeni satış ve pazarlama direktörü Mert Gürsoy oldu

Samsung Türkiye”nin yeni satış ve pazarlama direktörü Mert Gürsoy oldu

0

Samsung Electronics Türkiye, bugün gerçekleştirdiği basın açıklamasında yeni satış ve pazarlama direktörünü duyurdu. Samsung Electronics Türkiye, Tüketici Elektroniği Satış ve Pazarlama Direktörlüğüne getirilen Mert Gürsoy’un geçmişi şu şekilde;

özel Saint Benoit Fransız Lisesi ve Koç üniversitesi İşletme bölümünden mezun olan Gürsoy, profesyonel yaşamına 2000 yılında Vestel Pazarlama”da ürün Sorumlusu olarak başladı. Farklı ürün gruplarında bu sorumluluğu yürüttükten sonra sırasıyla Vestel Elektronik Pazarlama Müdürlüğü ve Vestel Beyaz Eşya Pazarlama Müdürlüğü görevlerini üstlendi. 3,5 yıl Vestel”de Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan ve 2014 yılında Vestel Bayi Kanalı Satış Genel Müdür Yardımcılığı”na getirilen Gürsoy, bu pozisyonda bayi kanalı satışlarını geliştirme hedefiyle çalıştı.

Aralık ayı itibariyle Samsung’a katılan Mert Gürsoy, Samsung Electronics”deki yeni görevinde “Tüketici Elektroniği Satış ve Pazarlama” operasyonlarını Türkiye”nin her bölgesinde geliştirmeye devam ederek, Samsung”un tüketicilerle kurduğu bağı güçlendirmeye yönelik çalışmalar yürütecek. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here