Ana sayfa Haber Samsung Temaları Artık Ücretli Olacak

Samsung Temaları Artık Ücretli Olacak

0

Samsung, müşterilerini etkileyen tartışmalı bir değişikliğe imza attı. Ocak ayında piyasaya sürmeyi planladığı Android 9 pie ile oldukça tuhaf bir serüven de başladı. Samsung; ücretsiz temaların 14 gün boyunca kullanılmasını Android 9 pie güncellemesi ile başlatacak.

Böylece ücretsiz temaları 14 gün kullandıktan sonra, telefon otomatik olarak Samsung’un stok temasına yönelecek. Samsung kuruluşunun böyle bir karar alması, kullanıcılarda bir memnuniyetsizlik yaratacak gibi görünüyor.

Samsung Tema Kararı İle İlgili Detaylar

Samsung ücretsiz temalarını kullananlar, öncelikli olarak iki pop-up bildirimi alacak. Bunlardan ilki 14 gün sona ermeden 24 saat önce gösterilecek. İkincisi ise kesimden 10 dakika önce sizlere iletilecek. Samsung göndereceği mesajlarda sizlere bazı temaları verecek. tüm bu temaların hepsi ücretli olacak.

 

 

Samsung kuruluşundan yapılan resmi açıklamada; tasarımcının yüksek kaliteli ürünler yaratmaya devam etmesine yardımcı olmak istediklerini ifade etti.
Konu ile ilgili henüz tam olarak detaylar oturmuş değil. Örneğin 14 günlük tema kullanımı bittikten sonra başka bir tema tercih edilebilir mi ?

Üstelik alınacak olan temaların ne tür bir sistem ile ücretlendirileceği de kesinleşmiş değil. Gelen tepkiler üzerine Samsung firmasının konuyla ilgili bu kararını geri çekmesi umut ediliyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here