Ana sayfa Mobil Samsung, telefonlarına bir yenisini daha ekliyor

Samsung, telefonlarına bir yenisini daha ekliyor

0

S8530 Wave II, yenilikçi yüzünü ortaya koyuyor
 

Dünyanın önde gelen cep telefonu üreticilerinden Samsung Electronics, Bada işletim sistemli yeni cep telefonu Samsung S8530 Wave II”yi Aralık ayında Türkiye pazarına sunacağını duyurdu. Samsung tarafından geliştirilen akıllı telefon platformu olan Bada”nın en son sürümü Bada 1.2 işletim sistemine sahip S8530 Wave II; geliştirilmiş multimedya seçenekleri, entegre mesaj merkezi ve iyileştirilmiş mobil deneyimi sayesinde güçlü ve üst düzey bir akıllı telefon performansı sunuyor.  

Samsung S8530 Wave II, geniş 3.7 inç, yansıma, çizilme ve kirlenmeye karşı dayanıklı TFT-LCD ekranı ile cep telefonu kullanıcılarına gerçekçi ve kusursuz bir multimedya deneyimi yaşatıyor. S8530 Wave II çoklu video formatlarını destekleyerek, farklı türdeki film dosyalarını görüntülemenin yanı sıra, HD video kaydı seçeneği ile çok net ve kaliteli çekim olanağı tanıyor.
 

S8530 Wave II”nin Social Hub özelliği sosyal medya hesaplarınızı, rehber bilgilerinizi ve e-maillerinizi entegre tek bir ekranda toplayarak, hepsini aynı anda kontrol edebilmenizi ve bağlantıda kalmanızı sağlıyor. Samsung Apps desteği ile S8530 Samsung Wave II; eğlenceli ve ilgi çekici uygulamalar dünyasını cep telefonu kullanıcılarıyla buluşturuyor. Harflere ayrı ayrı basmak yerine, harflerin üzerinden parmağınızı kaldırmadan takip ederek yazmak istediğiniz kelimeyi anlayabilen T9 Trace gibi zenginleştirilmiş özellikler hızlı ve kolay metin yazmanıza yardımcı oluyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here