Ana sayfa Donanım Samsung’tan yeni Full HD 3D LED Monitör

Samsung’tan yeni Full HD 3D LED Monitör

0

Samsung yenilikçi tasarıma sahip, iki kat daha canlı görüntü kalitesi sunan Full HD özellikli yeni 3D monitörü pazara sundu

Samsung Electronics, tüketicileri gerçek hayattakine benzer 3 boyutlu efektleri ve benzersiz tasarımı ile etkileyecek Full HD özellikli 3D LED Monitörü S27A950D pazara sunduğunu duyurdu. Samsung pazara yeni sunduğu Full HD özellikli 3D efektler sunan monitöründe aktif 3D teknolojisini kullandı. Yeni monitör kullanıcıların iki kat daha canlı renklere sahip görüntülerin keyfini çıkarması için sınırsız izleme açısı sunuyor.
 
samsung S27A950D

Samsung”un kendi geliştirdiği3D teknolojisi “3D Hyper Real Engine,” monitörün içinde yer alıyor ve izleyicilerin en üstün 3D görüntü kalitesinin keyfini çıkarmalarına olanak sağlayarak onlara optimal renk, hareket ve kontrast oranı sunuyor.
 

Bu yeni modelde birden çok giriş terminali yer alıyor ve bu da kullanıcıların bir dizi farklı 3D içeriğe erişmelerini mümkün kılıyor. HDMI ve ekran portu kullanıcıların doğrudan 3D Blu-ray oynatıcı, oyun konsolu, gibi cihazları monitörlerine bağlamalarına olanak tanıyor.

Türkiye”de Kasım ayından itibaren satışta olan S27A950D, 749 usd+kdv tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı ile tüketicilerin beğenisine sunuluyor.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here