Ana sayfa Donanım Samsung”tan dünyanın en küçük lazer yazıcısı

Samsung”tan dünyanın en küçük lazer yazıcısı

0

Kompakt bir tasarım içinde hem bireysel kullanıcılar hem de küçük ofisler için kullanım kolaylığı

Samsung, optimum üretkenlik için üstün performansı en son teknoloji ile biraraya getiren, yeni kompakt CLP-365 serisi yazıcılarını satışa sunuyor.
 

Yeni seri, yazıcı tasarımına benzersiz bir yaklaşım getirerek, sektörde öncü oluyor. Samsung Tasarım Ekibi tarafından benimsenen bu yaklaşıma göre olağanüstü konfor ve benzersiz kontrol özellikleri için yazıcı arayüzü ile sistem birimi birbirinden ayrılıyor. özellikle bireysel kullanıcıların ve küçük ofislerin ihtiyaçlarını karşılama amacıyla tasarlanan CLP-365, kullanıcılara en yüksek teknolojide baskı kalitesi sunan, kompakt ve az bakım gerektiren en gelişmiş kişisel çözümü sunuyor. Yazıcının öne çıkan bazı özellikleri:

• Sınıfının en küçük renkli A4 lazer yazıcısı CLP-365 serisinin ebatları yalnızca 382mm x 309mm x 211.5mm.; bu sayede çalışma masalarında çok az alan kaplıyor.

• ReCP görüntü büyütme teknolojisi, daha keskin ve canlı baskılar elde edilmesini sağlarken, dakikada 18 sayfaya (renkli 4 sayfa) kadar benzersiz hızda yazdırma özelliği de sunuyor

• Kontrol paneli üzerinden “Tek Tuş”la çalıştırma fonksiyonları ,anında tek dokunuşla Wi-Fi ayarları ve tek dokunuşla yazdırma özellikleri yer alıyor.

• Akıllı cep telefonları ve tabletler gibi cihazlardan tek bir tuşa basarak kolayca yazdırmayı mümkün kılan kolay mobile print özelliği de öne çıkan özelliklerinden.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here