Ana sayfa Donanım Samsung”tan dokunmatik özellikli Ultra Touch

Samsung”tan dokunmatik özellikli Ultra Touch

0

Ultra Touch, güçlü performansı ve Windows 8 uyumlu dokunmatik işlevleri ile herkesi kendine hayran bırakacak

Samsung, yeni Windows 8 uyumlu dizüstü bilgisayar serisi Samsung Ultra Touch 5 Serisi”ni tanıttı. Ultrabook ailesinin yeni üyesi olan 5 Serisi Ultra touch 13.3 inç HD SuperBright 10 parmak dokunmatik ekran ve güçlü 3.nesil Intel Core işlemciye sahip, kolay sezgisel kullanım için Windows 8″in dokunmatik-tabanlı ara yüzünü kullanıyor.
 

13.3 inç ekrana sahip Samsung ULTRA Touch 5 Dizüstü Bilgisayar Serisi”nde 3. nesil Intel Core i7-3517U işlemci, 12GB bellek kapasitesi, 500GB”a kadar genişletilebilen veri depolama kapasitesi ve 24GB ExpressCache yer alıyor. Bu özellikler, kullanıcıların her koşulda arzu ettikleri sorunsuz, kusursuz kullanıcı deneyimi sunulmasını mümkün kılıyor. ULTRA Touch 5 Serisi”nin sunduğu birçok üstün özellik arasında, %10~15 daha verimli olan CPU işleme, 2 kat daha hızlı medya işleme, 3 boyutlu içerik oluşturma, 20 saniyeden kısa sürede hızlı önyükleme, iki saniye içinde uyku modundan çalışır hale geçme ve internette hızlı tarama özellikleri yer alıyor.
 

Veri depolama kapasitesinin az olması ya da bağlantılarda aksaklıklar işteki verimliliği olumsuz etkileyebiliyor. Samsung ULTRA Touch 5 Dizüstü Bilgisayar Serisi”nin 500GB”a kadar genişletilebilen veri depolama kapasitesi diğer UltrabookTM modellerine göre iki kat daha fazla içerik depolama kapasitesi sunuyor. Seride ayrıca tam boy bir HDMI portu, bir adet USB 3.0, iki adet USB 2.0, 3″ü 1 arada SD kart yuvası, Ethernet ve 1.3M web kamerası yer alıyor.
 

Yalnızca 19.9 mm kalınlığında olan 1.69 kg ağırlığındaki ULTRA Touch 5 Serisi, dokunmatik özellikleri ve bir dizüstü bilgisayardaki tüm işlevleri sunuyor ve özellikle sık seyahat edenler için olağanüstü kolay taşınabilirliği ile öne çıkıyor.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here