Ana sayfa Haber Samsung Tab S2 klavyeli kılıflarıyla duyuruldu

Samsung Tab S2 klavyeli kılıflarıyla duyuruldu

0

Samsung Tab S2,en ince Android tablet” olarak bugün duyuruldu,ürünün inceliği ile birlikte yazılım ve çözüm altyapısı da iddialı. Samsung‘un yeni nesil Tab S serisinin giriş seviyesi olarak tanıtılan yeni Android tablette 8 çekirdekli işlemci ve Android 5 Lollipop sürümü bulunacak. Android tablet olmasının yanısıra Microsoft’un kurumsal çözüm olarak getirdiği Office 16 yazılımlar ücretsizı ve OneDrive bulut çözümü 2 yıl süreyle 100GB’lık sınırıyla kullanıcısına ücretsiz olarak sağlanacak.Ek olarak, yeni Tab S2‘nin güvenlik altyapısında, Samsung‘un daha önce anlaşmaya vardığı BlackBerry güvenlik çözümleri de bulunuyor. Bu yazılım altyapısı, Tab S2‘yi Windows tabletler gibi eğlencenin yanısıra iş odaklı çalışmasına da sebep olacak. 

ürünün 2 farklı modeli duyuruldu. 32GB’lık ve 64GB’lık versiyonlar. İki model de 128GB’a kadar harici microSD ile hafızası artırabilir, 8mp ve 1.5 mp’den oluşan kamera donanımıyla tamamlanmş.

Ayrıca Samsung Tab S2 için, klavyeli kılıflar da tabletle birlikte duyuruldu, Bluetooth ile bağlanacak olan bu kılıfla 2’si 1 arada dizüstüsü gibi kullanıma imkan verecek. 

Samsung Tab S2 çıkış tarihi ağustos ve eylül tarihleri olarak gösteriliyor, fiyatı ise 400 dolardan başlıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here