Ana sayfa Donanım Samsung Syncmaster P2270HD

Samsung Syncmaster P2270HD

0

Monitörde kristal şıklığı

Teknolojik ürünlerde tasarımın ayrı bir önem kazandığı günümüzde, monitörler de bu trendin dışında kalmıyor. İncelediğimiz Samsung Syncmaster P2270HD, tasarımıyla dikkat çeken yeni nesil monitörlerden biri. öyle ki monitörün 30 mm”lik inceliği, bu kez monitöre baktığınızda dikkatinizi ilk çeken özellik olmayabilir. Siyah ve siyahi bordonun el ile işlenmiş cam konsepti ile birleşimini sunan tasarım, gerçekten de çok zarif ve masaüstünüze şıklık katabilecek nitelikte.  Aynı konsept, monitörün stand kısmında da devam etmiş ve kristal stand ile tasarımın zarafeti vurgulanmış.
 
  Samsung Syncmaster P2270HD
 Ayarların ise dokunmatik kontrollerle sunulması tasarımı tamamlayan son detay olmuş. Normalde görünmeyen bu kontrolleri, güç düğmesinin yanına dokunarak görünür hale getiriyorsunuz. Siyahi bordo renkteki çerçeve üzerinde ışıltılı kırmızı kontroller aktif hale geliyor ve ayarlarınızı yapabiliyorsunuz.

 

 

 

 

Monitörün özellikleri de en az tasarımı kadar çarpıcı ve görüntü kalitesinin tatmin edici olmasını sağlıyor. 1080p Full HD görüntüleme özelliği bulunan monitör, 50,000:1 dinamik kontrast oranına sahip. Yüksek çözünürlük gerçekçi, zengin ve detaylı renkler sunarken kontrast oranının yüksek olması, renk geçişleri ve doygun siyahlarla daha üstün bir görüntü performansı sağlıyor. 16:9 formatına uygun 21.5 inç”lik monitör, 2 ms”lik tepki süresi ve 250 cd/m2 parlaklık oranıyla oldukça iddialı. Gerçekten de hareketli görüntüler, oyun ve film gibi uygulamalarda monitör kullanıcısına, sorunsuz ve keyifli izleme olanağı sunuyor. 170/160 derecelik görüntü açısıyla da bu keyfi sevdiklerinizle rahatça paylaşmanız mümkün oluyor. Günümüzün vazgeçilmez özelliği çevrecilik ise monitörün hem yapısında, hem de enerji tasarrufu özelliğinde karşımıza çıkıyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here