Ana sayfa Haber Samsung, Star Wars temalı Galaxy Note 8 üzerinde çalışıyor olabilir!

Samsung, Star Wars temalı Galaxy Note 8 üzerinde çalışıyor olabilir!

0

BB-8 ve Bixby, Galaxy Note 8

Samsung’un daha önce çıkardığı Iron Man Edition Galaxy S6 Edge’in ardından ortaya çıkan Batman Edition Galaxy S7 Edge, fanlardan oldukça beğeni toplamış ve firmanın kazanç hanesini yükseltmişti. Şimdi en yeni akıllı telefonu Note 8 ile ilgili olarak Star Wars temalı bir telefon çıkarmayı düşünen Samsung, dünyanın en popüler uzay bilim-kurgu serisinin fan kitlesinden faydalanarak akıllı telefonunu yüceltmeyi hedefleyebilir.

çin’de bir reklamda görülen ekran görüntüsünde Star Wars serisinden BB-8 botu görünüyor. Bot, Bixby ile bağdaştırılmış ve akıllılığa vurgu yapılmış. Cihazın geri kalanında herhangi bir modifikasyon malesef görünmüyor. önceki süper kahraman modellerinde cihazlarda logolar ve özel renkler bulunuyordu. Bu versiyonda, eğer gerçekleşirse, herhangi bir fiziksel farklılık olmayacak gibi görünüyor. 

Şu sıralar Star Wars temalı bir akıllı telefon çıkarmak isteyen tek üretici Samsung değil. Yeni tanıtılan OnePlus 5T’nin de Star Wars temalı bir versiyonunun yakın zamanda ortaya çıkacağı teknoloji çevrelerince konuşuluyor, ancak firmadan herhangi bir doğrulama henüz gelmiş değil, aynı Samsung’un durumunda olmadığı gibi. Görünüşe göre, The Last Jedi filminin 15 Aralık’taki çıkışının ardından bu telefonların gün yüzüne çıkıp çıkmayacağını kesin olarak öğrenebileceğiz.

Eğer siz de Star Wars hayranıysanız ve Note 8’i bekleyemem diyorsanız, Samsung’un Stormtrooper ve Darth Vader temalı süpürge temizlik robotları mevcut. 

Star Wars temalı Samsung robot süpürgeler

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here