Ana sayfa Mobil Samsung Star satışları 5 milyon adeti aştı

Samsung Star satışları 5 milyon adeti aştı

0

S5233 Star, 4 ayda 5 milyon adet satılarak, bu rakama en hızlı ulaşan Samsung telefon oldu

İlk olarak Avrupa”da pazara sunulan dokunmatik ekranlı Samsung S5233 Star, ilk bir buçuk ayda bir milyonluk satış rakamına ulaştı. Satışların büyük ilgi görmesi üzerine Samsung, aralarında Bağımsız Devletler Topluluğu, Güneydoğu ve Güneybatı Asya, Doğu ve Orta Afrika, çin ve Orta Amerika”nın da bulunduğu farklı coğrafyalarda yeni telefonu kullanıcıların beğenisine sundu. Türkiye”de lanse edilmesinden sonra ilk 5 haftada 36,000 kullanıcıyla buluşan, 12 haftada ise toplam 110,000 adete yakın satılan Samsung S5233 Star, yoğun ilgi görmeye devam ediyor.

Mayıs ayı boyunca 700,000″den fazla, Haziran ayı içerisinde de 900,000″den fazla satılan Samsung Star”ın Temmuz satış rakamı 1,6 milyon, Ağustos satışı ise 1,8 milyon olarak gerçekleşti. Güncel satış rakamlarına göre, Kasım ayında dünyadaki toplam Samsung Star satış rakamının 10 milyon adete ulaşması bekleniyor.

 

 

 

üstün özellikler

Samsung S5233 Star sahip olduğu üstün özellikleri uygun fiyatla birleştirmekte. Telefonun, 11.9 milimetre inceliğindeki şık gövdesi ve 3 inçlik WQVGA dokunmatik ekranın yanısıra, Samsung”un yüksek kaliteli ses teknolojisiyle dikkat çekiyor. 3.2 megapiksel, Gülücük Yakala! moduna sahip kamera ile birlikte Bluetooth v2.1 gibi ek özellikler de Samsung S5233 Star”ın tercih edilmesindeki en önemli etkenler. Pazara çıkışından kısa bir süre sonra ulaşılan büyük satış başarısının arkasındaki nedenlerin başında ise ince tasarım, etkileşimli ve kullanıcı dostu arayüz ile doğru fiyatlandırma geliyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here