Ana sayfa Donanım Samsung ST550

Samsung ST550

0

çift LCD ekranla eğlenceyi ikiye katla!

Samsung”un Dijital Görüntüleme şirketi Samsung Digital Imaging Co. Ltd. hem arka, hem de ön yüzünde LCD ekrana olan yenilikçi, kompakt dijital fotoğraf makinesi modelleri ST550 ve ST500″ü pazara sundu

Hem arka hem de ön yüzlerindeki çift LCD ile ST550 ve ST500 kendi resmini çekmek isteyenlere, arkadaşları ve aileleriyle çektikleri resme kendileri de dahil olmak isteyenlere en kolay yolu sunuyor. Fotoğraf makinesinin ön yüzünde 1,5 inç LCD ekran yer alıyor. Bu ekran çekilecek olan resmin nasıl görüneceğini tam olarak gösteriyor böylece hem fotoğrafı çeken kişi olmanıza, hem de aynı zamanda fotoğraftaki kişi olmanıza olanak tanıyor.
ön yüzdeki LCD”nin üzerine hafifçe vurduğunuzda, ekran açılıyor ve otomatik olarak Kendi Portreniz moduna geçiliyor. çocuk modu”nda ön LCD ekranda fotoğrafı çekilen çocukların ilgisini çekmek için eğlenceli bir çizgi film gösteriliyor.

Samsung ST550 dünyanın çözünürlüğü en yüksek 3.5 inç Wide Touch LCD ekranına sahip olma özelliğini de taşıyor. 1152 piksellik bu LCD ekran, birçok son teknoloji fotoğraf makinesine oranla dört kat fazla piksel özelliği taşıyor ve Dokunma Efektli titreşim özelliği ile kullanım kolaylığı sunuyor.
Samsung”un ST550 ve ST500 model fotoğraf makineleri gerçek renk filtreli 12.2 megapiksel CCD ve 4.6x optik zumla donatıldı. Bu özellikleri mümkün olan en net ve en detaylı görüntüleri fotoğraflamanıza ve poster boyutunda fotoğraflar basılabilmesine olanak tanıyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here