Ana sayfa Donanım Samsung, Smart TV tırı Konya”da

Samsung, Smart TV tırı Konya”da

0

Ses ve hareket komutlarını algılayan yeni Smart TV”lerini Konya”da tanıtacak olan Samsung, ziyaretçilerine sürpriz hediyeler ve birbirinden eğlenceli aktiviteler sunuyor

Samsung, bu yaz Smart TV TIR”ı ile Türkiye”nin dört bir yanını dolaşmaya devam ediyor. 17-18 Temmuz tarihleri arasında Konya”da teknoloji severlerle biraraya gelecek olan gezici TIR, Samsung”un yeni nesil Smart TV deneyimini tüm ziyaretçilerin beğenisine sunuyor.
 
Ses Kontrolü, Hareket Kontrolü ve Yüz Tanıma aracılığıyla iletişim kurmayı mümkün kılan yeni nesil Samsung Smart TV”ler ile tanışacak olan ziyaretçileri eğlenceli aktivitelerin yanında sürpriz hediyeler kazanma fırsatları da bekliyor.

çocuklara özel etkinlikler ve dans gösterileri Konya”daki ziyaretçileri bekliyor
Smart TV TIR”ında, dans gösterilerinden çocuklar için interaktif yarışmalara kadar birçok eğlenceli aktivite gerçekleştirilecek. Türkiye”nin en başarılı DJ”leri arasında yer alan DJ Alain Silifkeli”nin de katılımıyla gerçekleştirilecek etkinlikte, küçük ziyaretçiler çizgi film karakterleriyle gün boyu fotoğraf çekme şansına da sahip olacaklar. çocuklar için birçok farklı aktivitenin gerçekleştirileceği etkinlikte, çocuklar kendilerine özel olarak ayrılan bölümde top havuzunun içinde eğlenirken yüz boyama faaliyetleriyle de renkli bir gün geçirecekler. Ayrıca dans gösterilerinin olacağı etkinlik, katılımcılara eğlence ve teknolojinin bir arada olduğu bir deneyim yaşatacak.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here