Ana sayfa Donanım Samsung Smart TV, şimdi beyaz şıklığında

Samsung Smart TV, şimdi beyaz şıklığında

0

Samsung, Smart TV deneyimini beyaz şıklığıyla birleştiriyor. üstün bir 3D deneyimi sunan Samsung”un en yeni Smart TV”si ES6710, Smart TV teknolojisini en şık haliyle evinize getiriyor

Samsung, kullanıcılarına Smart TV deneyimi yaşatırken tasarım ve renk seçimiyle de evlere şıklık ve estetik katmaya devam ediyor. Samsung ES6710 Smart TV”yi beyaz renk seçeneğiyle sunan Samsung, üstün teknolojinin yanı sıra; şık görünümden ödün vermediğini ortaya koyuyor.
 


Hayatı Yansıtan 3D Içerik, Samsung ES6710 Beyaz Şıklığıyla Geliyor

Yeni Samsung Smart TV, 3D ev seyrinin heyecanını beyaz şıklığında sunuyor. Yeni Smart TV”ler aynı zamanda 2D olarak üretilmiş film ve TV programlarını da, şaşırtıcı kalitede 3D yayınlara dönüştürebiliyor.

Görüntülerin katman oranı düşürülerek görüntü kalitesi çok berrak bir hal kazanırken, 3D Ses, çok daha etkileyici işitsel bir ortam sunuyor. Samsung, Smart TV”lerde 3D içeriklerini genişleterek, yeni 3D ortaklarıyla birlikte çok daha çarpıcı bir deneyim sunuyor. 3D deneyimini beraberindeki 2 adet 3D gözlükle deneyimleme şansı veren Samsung ES6710 beyaz rengi ve tasarımıyla da evlere şıklık katıyor.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here