Ana sayfa Haber Samsung “Smart Fotoğraf Makineleri”nde liderliği hedefliyor

Samsung “Smart Fotoğraf Makineleri”nde liderliği hedefliyor

0

Samsung “Smart Fotoğraf Makineleri” ile yepyeni bir dönemin kapılarını açıyor

Samsung”un Smart Fotoğraf makinelerinin tanıtım etkinlikleri kapsamında National Geographic Channel iş birliği ve dünyaca ünlü fotoğrafçı Reza”nın katılımı ile düzenlenen fotoğrafçılık semineri öncesinde yapılan basın toplantısında konuşan Samsung Türkiye Dijital Görüntüleme Satış ve Pazarlama Müdürü Cenk Güler “Hedefimiz Liderlik” dedi.
 

Samsung Electronics”in içinde ödüllü NX serisi fotoğraf makinesi ailesinin de bulunduğu Smart Fotoğraf Makinelerinin tanıtımı için Türkiye”ye gelen Reza; Bahçeşehir üniversitesi”nde tüm fotoğraf tutkunlarının ilgiyle izlediği bir fotoğrafçılık semineri verdi.
 

5 Kasım – 3 Aralık tarihleri arasında Samsung”un resmi Facebook sayfasında “Benim Şehrim” konseptiyle düzenlenecek olan yarışmada her hafta belirlenecek bir temaya paralel olarak Reza o tema kapsamında çekeceği bir fotoğrafı uygulamaya yükleyecek ve kullanıcılar da o fotoğrafı referans alarak kendi fotoğraflarını çekip yükleyecekler.

National Geographic kaşifleri eşliğinde unutulmaz bir fotoğraf atölyesi kazanma şansı
“Şehrin Tarihi”, “Şehrin Doğal Güzellikleri”, “Şehirden İnsan Manzaraları” ve “Şehrin Hayvanları” başlıklarıyla belirlenen temalarda yüklenen fotoğrafları Reza, National Geographic Channel ve Samsung üyelerinden oluşan jüri değerlendirecek ve her konseptin birincisini belirleyecek. Yarışma bitiminde 4 konseptin birincileri arasından ise yarışmanın ana birincisi belirlenecek. Yarışma birincisinin Samsung NX1000 fotoğraf makinesi kazanacağı yarışmada, kategori birincilerinin ödülü ise Samsung WB150
Smart Fotoğraf makinesi olacak. Ayrıca yarışma ana birincisi bir yakınıyla birlikte ödüllü National Geographic kaşifi Nevada Wier eşliğinde New Mexico”nun başkenti Santa Fe”de unutulmaz bir National Geographic Expeditions fotoğrafçılık atölyesine katılma hakkı da kazanacak. 7 gün boyunca Santa Fe”nin eşsiz manzarasını, Canyon Road ve Georgia O”Keeffe”s Ghost Ranch”de güneşin doğuşunu uzmanların eşliğinde görüntüleme şansına sahip olacak.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here