Ana sayfa Donanım Güncel Samsung One UI 2.0 (Android 10) Güncelleme Programını Açıkladı

Samsung One UI 2.0 (Android 10) Güncelleme Programını Açıkladı

0

Bir aydan biraz önce Samsung, Galaxy S10 serisi için One UI 2.0 beta programını başlattı. Bundan kısa bir süre sonra, program Galaxy Note 10 programına genişletildi . Bu ayın başlarında Samsung, One UI 2.0 beta sürümünü geçen yılın Galaxy S9 ve Galaxy Note 9 serisine genişletti.

En son şirket, en son yazılım güncellemesinin kararlı bir versiyonunu Galaxy S10 serisine çıkarmaya başladı. Ve şimdi, şirket resmi olarak Hindistan ve İngiltere’deki cihazların güncelleme programını açıkladı.

Samsung bütün akıllı telefonlara güncellemeyi yayacak

Samsung Üyeleri, uygulamada Android 10 güncelleme planının zorlamaya başladığı bildiriliyor. Kullanıcılar uygulamayı açıp ‘Bildirimler’ bölümüne giderek bölgelerine ait programları kontrol edebilirler.

Samsung’un devam eden inceleme sırasında herhangi bir sorunla karşılaşması durumunda güncelleme programının ve uygun modellerin değiştirilebileceğini belirtmekte fayda var. Şirket herhangi bir kritik hatayla karşılaşırsa, sürümler yayınlandıktan sonra da durdurulabilir. Bu tür bir değişikliğin olması durumunda, kullanıcılara Samsung Üyeleri uygulaması aracılığıyla bildirilecektir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here