Ana sayfa Mobil Samsung Omnia PRO B7330

Samsung Omnia PRO B7330

0

Ofisiniz yanınızda

Samsung, Omnia Pro serisi cep telefonu modelleri ile iş dünyasına yardımcı olmak üzere geliştirilmiş bir ürün. Windows Mobile 6.5 işletim sistemiyle çalışan cihaz, ofisinizi yanınızda taşımanızı sağlıyor. Küçük bir bilgisayar işlevi gören Samsung Omnia Pro B7330, kendi serisindeki kardeşleri gibi tam özellikli akıllı telefon.
Samsung Omnia PRO B7330

Blacberry”ye benzeyen bir tasarıma sahip cihaz, tam bir iş telefonu. Samsung Omnia Pro B7330, zengin uygulama seçeneği sunan bir cihaz. Cihazda, 3G için HSPDA, 3.2 megapiksellik kamera sensörü, bluetooth, GPS, Wi-Fi ve micro SD bellek genişleme yuvası bulunuyor. Radyo meraklıları için FM alıcısı da bulunuyor.

 

 

Qwery klavyeye sahip olan bu cihazın tuş kullanımı, normal bir bilgisayar klavyesinden farksız değil. Bu nedenle de kolay kullanılabiliyor. Ancak tuş takımının küçüklüğü kimi zaman işlem yapma hızınızı dolaylı yoldan etkiliyor. 107 gr ağırlığında ve 2.6 inç genişliğinde ekrana sahip Samsung Omnia Pro B7330″nin bataryası, 1500 mAh gücünde. üzerinde fazlasıyla uygulama gerçekleştirmesine nazaran uzun bir pil ömrü olduğu söylenebilir. Cihaz, bluetooth, GPS ve Wi-Fi özellikleri kullanırken veri alışverişini oldukça hızlı sağlıyor. 3.2 megapiksellik kamerası, gece çekiminde bile oldukça net ve aydınlık fotoğraf kalitesi sunuyor. Ayrıca video çekim özelliği de bulunuyor. Windows Office uygulaması ise, ofis programlarınızı telefon üzerinden kolaylıkla yönetmenizi sağlıyor. PDF formatındaki dosylarınızı ve Power Point sunumlarını cihaz üzerinde görüntüleyebiliyorsunuz.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here