Ana sayfa Haber Samsung olimpiyatlara özel Galaxy Note 8 sürümünü duyurdu

Samsung olimpiyatlara özel Galaxy Note 8 sürümünü duyurdu

0

2018 Kış Olimpiyatları 9 Şubat”ta PyeongChang”da başlayacak. Samsung bu etkinliğin bir parçası olmak istediği için etkinlikte iz bırakmak adına özel bir şeyle katılım sağlamaya çalışıyor.

Şık tasarımı, üst seviye teknik özellikleri ve simgesel S Pen Stylus kalemi ile Samsung Galaxy Note 8, en iyi Android telefonlardan biri olarak görülüyor. Yaklaşmakta olan Kış Olimpiyatları ile birlikte Samsung her ne kadar kısıtlı sayıda da olsa yeni bir modelle etkinliğe renk katacak.

Galaxy Note 8 PyeongChang 2018 Kış Oyunları Kısıtlı Sürümü

Samsung Kış Olimpiyatları için 4.000 adet kısıtlı Galaxy Note 8 sürümü ürettiğini duyurdu. Beyaz cam arkalığa sahip olan olimpiyat temalı model, kış ve altın renklerinden oluşan Olimpiyat Halkalarını, telefonun arka yüzünün alt bölümünde yansıtmayı amaçlıyor. Samsung”a göre bu halkalar, Olimpiyat Meşalesinden esinlenilerek tasarlanmış.

Olimpiyat temalı cihaza yapılan görsel değişiklikler ve PyeongChang 2018 Olimpiyatları ile ilgili önceden yüklenmiş duvar kağıtları haricinde bu özel Galaxy Note 8 versiyon, standart cihazla birebir aynı özelliklere sahip olacak.

Cihazın satışı yapılmayacağı için, ilgilenen potansiyel alıcıların satın alma şansı bulunmuyor maalesef.

Peki telefonlar kime verilecek?

Samsung 4.000″den fazla telefonu Kış Oyunları”nda mücadele edecek olan tüm oyunculara ve Olimpiyatların düzenlenmesine yardımcı olan personele dağıtacak. Cihazlar, Paralympic Games logolu özel bir kutu içerisinde dağıtılacak. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here