Ana sayfa Donanım Samsung NX200 Şubat ayında Türkiye”de!

Samsung NX200 Şubat ayında Türkiye”de!

0

3D Panoramik çekim özelliğine sahip Samsung NX200″ün üstün görüntü kalitesiyle tüm dikkatleri üzerine topluyor

Dijital medya ve dijital uyum teknolojileri alanında dünyanın lider teknoloji şirketlerinden biri olan Samsung Electronics”in IFA”da tanıttığı; profesyonel standart fotoğraf çekme deneyimi sunan kompakt dijital fotoğraf makinesi NX200 Şubat Ayından itibaren Türkiye”de satışa sunulacak.
 

Sınıfının en iyisi 20.3 megapiksel APS-C CMOS sensör, Full HD video kaydı, ve geniş menzilli ISO (100-12800) özelliğini kompakt, lüks metalik tasarım içinde barındıran NX200 ile kullanıcılar, bundan böyle belirli bir tarzı yansıtan görüntü ile kaliteli görüntü arasında seçim yapmak zorunda kalmayacak. i-Function 2.0 değiştirilebilir lens uyumluluğu, yüksek hızda çekme özelliği ve Gelişmiş Otomatik Odaklanma teknolojisi ile NX200, kullanıcıların yaratıcılıklarını tamamen ortaya koyabilmelerine olanak sağlıyor.

Samsung NX200

NX200″de yer alan üst sınıf standart görüntüleme özellikleri arasında daha hızlı otomatik odaklanma için 100ms Gelişmiş AF (otomatik fokus) hızı ve yüksek işlemci hızı sayesinde, 7fps özelliği ile NX200, sınıfının en üst sırasında yer alıyor ve kullanıcıların bir fotoğraf çekiminden diğerine 400 mili saniye gibi kısa bir sürede geçmesine olanak tanıyor. NX200″de HD kalitesinde video kayıt, 3D panoramik çekim özelliği ile stereo ses özelliği de bulunuyor. Makinenin intelli-Zoom özelliği de tek bir odak mesafesi olan lensle dahi en ince ayrıntıyı bile kolayca yakalamayı mümkün kılıyor.
 

Samsung NX200″ü farklılaştıran en önemli özelliklerinden biri kullanıcılara kendi yaratıclıklarını bir dizi eğlenceli, kullanımı kolay seçeneklerle ifade etme özgürlüğü vermesi. Fotoğraf makinesinde on farklı Akıllı Filtre efekti yer alıyor. Bu efektlerin altı tanesine i-Function lensinden kolayca erişilebiliyor ve bu da kullanıcıya filtreyi değiştirmek için gözlerini resmini çekecekleri nesneden ayırmak zorunda kalmadan benzersiz, yaratıcı kareler çekme olanağı tanıyor. Yeni NX200″de yer alan sihirli çerçeve özelliğinde, kullancıların aile üyeleri ve arkadaşlarıyla fotoğraf paylaşımını eğlenceli hale getirebilecekleri dergi kapağından tatil temasına kadar 13 tane eğlenceli çerçeve yer alıyor.

Samsung NX200 Türkiye”de Şubat ayı itibari ile 2.299 TL “den satışa sunulacak.

Teknik özellikler için tıklayınız.

 

 


Teknik özellikler

– APS-C CMOS sensör
– 20.3 Megapiksel
– 18-55mm F3.5-6.3 Samsung Lens
– Elektronik Vizör
– I-Function Lens ile Hızlı ve Kolay Kontrol
– 3D Fotoğraf çekebilme
– Full HD 1080@30fps H.264 Video Kaydı
– 3″ Clear AMOLED Ekran
– Akıllı Otomatik çekim , Sihirli çerçeve
– Gelişmiş Filtreleme
– Yatay ve Dikey şekilde kayıt alan Panaromik çekim
– 220g Hafif metalik dizayn(pil ve hafıza kartı hariç)
– çift Görüntü Sabitleme(Dual IS)
– Toz birikmesini engelleyici ultrasonik titreşim modu
– Mükemmel Portre Sistemi (Yüz Saptama, Güzellik çekimi, Kırmızı Göz Düzeltme, Göz Kırpma&Gülümseme Tespiti)
– Aynasız Kompakt boyut, 116.5 x 62.5 x 36.2mm
– Li-ion şarj edilebilir pil
– ISO 100~2800

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here