Ana sayfa Haber Samsung NX10 ile Çekin Kazanın

Samsung NX10 ile Çekin Kazanın

0

Samsung, amatör ve profesyonel fotoğraf keyfi ile fotoğraf severleri yarışmaya davet ediyor

National Geographic dergisinin tüm dünyadaki on milyonlarca okuruna ulaşacak olan yarışmaya fotoğraf severler; “İnsan”, “Manzara” ve “Doğa” kategorilerinde katılabilecek. Yarışmada ayrıca, Samsung NX10 özel Kategorisi de bulunuyor. Bu kategorinin konusu ise “Teknoloji ve Hayat”. Yarışma sonunda her kategorinin birincisine Samsung 3D Full HD LCD TV, Samsung özel Kategori”sinde seçilecek fotoğrafın sahibine de sınıfının en hızlılarından biri olan, bir dijital fotoğraf makinesi olmasına rağmen DSLR bir makinenin sahip olduğu tüm özelliklere sahip, +18-55 mm objektifli NX10 fotoğraf makinesi armağan edilecek.

Başvuruların 31 Ekim 2010 tarihine kadar devam edeceği yarışmanın Türkiye finalinde dereceye giren fotoğraflar, National Geographic”in Ocak 2011 sayısında ilan edilecek ve ABD”de düzenlenecek uluslararası yarışmaya gönderilecek. Uluslararası yarışmada ödüle layık görülen kategori birincileri ikibinbeşyüz dolar ile ödüllendirilecek ve fotoğrafları National Geographic dergisinde yayımlanacak. Ayrıca büyük ödülü kazanacak bir kişiye de birincilik ödülünün yanı sıra yedibinbeşyüz dolar ve 11-14 Ocak 2011

tarihlerinde Washington”da gerçekleşecek National Geographic fotoğraf seminerine katılımı da içeren bir gezi armağan edilecek.

 

 

Samsung sponsorluğunda düzenlenen ulusal yarışmanın jürisinde, foto muhabiri Ara Güler, Doğuş Yayın Grubu Genel Müdürü Cem Aydın, NTV Program Yapımcısı Oğuz Haksever ve NG Türkiye Fotoğraf Editörü Kemal Nuraydın bulunuyor.
 

Samsung, “Hayalinizdeki Dünyayı Yaratın” adlı internet sitesinde fotoğraf severlere Samsung NX10 hakkında ayrıntılı teknik bilgilerin yanı sıra fotoğraf makineniz ile nasıl harikalar yaratabileceğiniz hakkında da bilgi veriyor. Fotoğraf severler için özel olarak tasarlanan http://www.samsung.com/tr/nx10/index.html adresli internet sitesinden ihtiyacınız olan her türlü bilgiye ulaşabilir ve Samsung NX10″u daha yakından tanıyabilirsiniz.
 

National Geographic fotoğraf yarışması hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için tıklayın.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here