Ana sayfa Haber Samsung NX Mini”den Bebek Monitörü özelliği

Samsung NX Mini”den Bebek Monitörü özelliği

0

Geçtiğimiz günlerde piyasaya sunulan Samsung NX Mini fotoğraf makinesi, çektiği fotoğrafların yanısıra, ebeveynler için de ideal bir cihaz. Kaliteli fotoğraflar, görüntü alma ve ses algılama özellikleri hem fotoğrafçılar, hem gezginler hem de ebeveynler için olumlu bir tercih.

Anneler, ev içerisinde bulunsalar bile bebeklerini bir an olsun bile yalnız bırakmak, onlar için oldukça zor bir durum. Böylece bir bebek maması bile pişirmek zorlaşıyor. NX Mini‘nin ortamdaki görüntü ve sesleri, cihazı akıllı telefonunuza eşleştirdiğinizde gerçek zamanlı olarak sizi bebeğinizin yanına götürüyor, saniye saniye bebeğinizi görüntüleyebiliyorsunuz.

 

 

Anne ve babaların bebek monitörü özelliğinden faydalanabilmeleri için NX Mini’yi bebeği görüntüleyebilecek pozisyona getirmeleri yeterli. NX Mini için geliştirilen uygulama ile akıllı telefon aracılığı ile de bebeği gerçek zamanlı olarak görüntülüyorlar. 

Beyaz, pembe, nane yeşili, kahverengi ve siyah olmak üzere farklı renk seçeneklerine sahip NX Mini’nin 9mm lens donanımı ile 999 TL, 9-27 mm lens donanımlısı ise 1.149 TL’den marketlerde satışa sunuluyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here