Ana sayfa Haber Samsung, NX kullanıcılarına özel NXClub’ı kurdu

Samsung, NX kullanıcılarına özel NXClub’ı kurdu

0

NX Serisi kullanan fotoğraf severlerin bir çatı altında toplanacağı bir platform oluşturma amacıyla NXClub Türkiye”yi kuran Samsung, proje kapsamında vereceği eğitimler, etkinlikler ve işbirlikleri ile de fotoğrafçılara destek verecek

NX Club, NX Serisi kullanıcılarının bir araya gelerek iletişim kurabildikleri, fotoğrafçılık ve yeni NX ürünleriyle ilgili eğitim programlarını ve fotoğraf severlerin keyifle katılabileceği sosyal etkinlikleri içeren bir platform olma özelliği taşıyor. samsungnxclub.com adresinden ulaşılabilecek bu platformda önümüzdeki dönemde Online eğitimler de verilecek.
NX Club, aynı zamanda Türkiye fotoğraf ve sinema sanatının en köklü kuruluşlarından biri olan İFSAK (İstanbul Fotoğraf Sinema Amatörleri Derneği) işbirliği ile gerçekleştiriyor.
 

Samsung NX ürünlerinden herhangi birini satın alan fotoğraf severler NXClub”a kaydolarak IFSAK”tan 5 saatlik temel fotoğraf eğitimi almaya hak kazanacaklar. 2 saat temel fotoğrafçılık, 1 saat Samsung NX ürünlerinin kullanımı ve 2 saat de uygulamalı fotoğraf çekimi bu eğitimler kapsamında gerçekleştirilecek.


IFSAK Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Turaç konu ile ilgili,
“Teknolojinin sürekli değiştiği görsel dünyanın bir parçası olan fotoğraf sanatında yeniliklerin yakın takipçisi olan İFSAK, önümüzdeki dönemde Samsung ile gerçekleştireceği işbirliğinin ve daha fazla fotoğraf tutkununa ulaşacak olmasının heyecanını yaşıyor. Bu işbirliğinin İFSAK”ın misyonu olan “fotoğraf sanatının yaygınlaştırılması” ilkesini destekliyor olması ve dolayısıyla fotoğraf severlere yeni ufuklar açacak olmasının keyfi anlatılamaz” dedi. İFSAK ile işbirliği kapsamında Samsung, NX Club projesi ile Türkiye genelindeki profesyonel fotoğrafçılar, fotoğrafçılık kuruluşları, üniversitelerin fotoğrafçılık kulüpleri ve fotoğrafçılık bloglarına kadar tüm ilgili kurumlara ulaşmayı hedefliyor.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here