Ana sayfa Haber Samsung Note Edge, bugün mağazalarda

Samsung Note Edge, bugün mağazalarda

0

 22 Aralık 2014 yani bugünden itibaren Galaxy Note Edge Türkiye pazarında, belli noktalarda sınırlı adette satışa sunuluyor.

Galaxy Note Edge”in özellikleri:

Galaxy Note Edge”in ekran kalitesi

Galaxy Note Edge“in 5,6 inç”lik Super AMOLED QuadHD+ (2560×1440) değerindeki ekranının hassas renk doygunluğu ve yüksek kontrastı  ile tüm görseller çok daha net ve canlı biçimde yansıyor. Cihazın 500 ppi”nin üzerindeki piksel yoğunluğu ise en doğru piksel sayısını sağlayarak, netliği önemli oranda artırıyor.   Bu bakımdan

Galaxy Note Edge’in fotoğraf kalitesi

Note Edge”in Akıllı OIS (Optik Görüntü Sabitleyici) özelliği, deklanşöre basıldığı anda kamera lensinin titremesi nedeniyle oluşan bulanıklığı engelliyor. Bu özellik, yüksek zoom kullanımıyla ve yetersiz ışık koşullarında yapılan çekimlerde de son derece etkili sonuçlara imza atıyor.

Galaxy Note Edge’in geliştirilmiş çoklu pencere uygulaması

Yeni Note serisinde, “çoklu Pencere” özelliği de daha hızlı ve kolay kullanım için geliştirildi. Uygulamalar arasında geçiş, tam ekrandan bölünmüş ekrana dönüş gibi özellikler mevcut. Bu sayede hızlı ve prtaik kullnam imkanı sağlıyor.

 Note Edge’in hızlı şarj özelliği

Samsung Galaxy Note Edge”in “Hızlı Şarj” özelliğiyle, telefonunu her zamankinden daha kısa sürede şarj etmek mümkün. Bu özellik sayesinde Note Edge”in pilini; 30 dakikada %50, 100 dakikadan kısa süre içinde ise %100 dolu hale getirmek mümkün.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here