Ana sayfa Donanım Samsung Note 8″lerde batarya sorunu

Samsung Note 8″lerde batarya sorunu

0

Samsung”un uğraşması gereken yeni bir batarya sorunu peyda oldu. Android Authority”nin haberine göre bazı Galaxy Note 8 kullanıcıları telefon bataryalarının şarjı kestiğinden şikayetçiler.

Söz konusu sorun özellikle telefonun şarjı tamamıyla bitip, kapandıktan sonra gerçekleşiyor. Kullanıcı telefonu şarj etmeye çalıştığında, şarj işlemi gerçekleşmiyor.

Samsung”un yardım forumunda telefonlarının şarj etmediğinden şikayetçi olan birkaç kullanıcının gönderisi bulunuyor. “üç farklı adaptör ve kablo kullandım ama, olmadı. Gece boyunca şarj ettim fakat hala bir şey yok. Tamamıyla devre dışı. Telefon hala sıfır görünüyor çünkü cihazım için tabaklanmış deri kılıf almıştım. Ona yeni doğan bir bebek gibi baktım. Demek ki sorun donanımda” diyor bir kullanıcı.

Forumdaki yardım görevlileri cihazın tamire gönderilmesini ve değiştirilmesini öneriyorlar. Firma henüz konuyla ilgili bir yorumda bulunmadı.

Bir kullanıcı telefonunun şarj etmemesi sorununu görüntüleyen bir video çekmiş:

Galaxy Note 8, ciddi batarya sorunları yaşayan Galaxy Note 7″den sonra çıkan model. çok sayıda kullanıcı Note 7″nin aşırı ısınması ve hatta patlamasından şikayet edince Samsung cihazın yapımını durdurmak zorunda kalmıştı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here