Ana sayfa Mobil Samsung ne istediğinizi biliyor

Samsung ne istediğinizi biliyor

0

Samsung“un yeni başlattığı bu uygulama ile gelecekte çıkması muhtemel uygulamalar için uygulama tasarımcılarıyla düşünceleriniz paylaşacaksınız. Samsung, bireysel telefon kullanıcılarının, telefonda yapmak istedikleri hakkında, uygulama tasarımcılarına detaylı bilgiler sunmasını istedi. Bu bağlamda gelecekte çıkacak olan akıllı telefonlarına, veri algılayıcı sensör yerleştirdi. Bu sensörle yazılımcılar, müşterilerden gelen talepler doğrultusunda onların istedikleri uygulamayı tasarlayacaklar.

 

 

Bu uygulama ile birlikte müşterilerden gelen veriler bir bilgi havuzunda toplanacak. Bir diğer ortaya sunulan önemli öneri de, spor karşılaşmaları ve sporla ilgili aramaların, video servis sağlayıcılarından otomatik şekilde gelecek şekilde, telefon ekranında görüntülenmesi. Bu hizmetle uygulamalardaki gecikmeler de rapor edilecek. Samsung bu şekilde akıllı telefonlarının daha fazla kişi tarafından satın alınmasını istiyor.

 

Google ve Samsung, Android“in geleceği hakkında tartışmalar yapıyor. Şirketler, Android“in; neyi, ne kadar yapabileceği hakkında limitler koymaya çalışıyor. Samsung ve diğer telefon firmaları, Android“i özelleştirmek için çalışıyor. öte yandan gelen bilgiler arasında Google“ın Motorola“nın satışını duyurması yer alıyor. Samsung”un ilerleyen zamanlarda, telefonlarında kendi yazılımlarını kullanacağı ve bu bağlamda çalışmaya başladığı gelen bilgiler arasında yer alıyor.   

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here