Ana sayfa Haber Samsung MWC 2017″de Galaxy Tab S3 ve Galaxy Book modellerini duyurdu

Samsung MWC 2017″de Galaxy Tab S3 ve Galaxy Book modellerini duyurdu

0

Samsung Electronics, Barselona”da düzenlenen Mobil Dünya Kongresi 2017″de  Samsung Galaxy Tab S3 ve Samsung Galaxy Book”u duyurdu. Bir üretkenlik aracı olarak çok farklı şekillerde kullanılabilen Galaxy Tab S3, dijital içerik meraklılarına, Galaxy Book ise profesyonellere iş ve oyun alanlarında gelişmiş bir işlem gücü sağlıyor.

Galaxy Tab S3, 9,7 inçlik Super AMOLED ekrana sahip. Galaxy Book ise 10,6 inç TFT LCD ve 12 inç Super AMOLED versiyonlarıyla sunuluyor.

Bu cihazlara eşlik eden I/O teknolojileri de etkinlikte duyuruldu.

S Pen’in 0,7mm’lik ucu küçültülerek basınca duyarlılığı artırıldı. S Pen ayrıca, hızlı not almak için Screen Off Memo, kolay düzenleme için PDF Annotation ve profesyonel düzeyde çizim için Gelişmiş çizim Araçları gibi kullanışlı özellikler içeriyor.
HDR (Yüksek Dinamik Aralık) Video İçeriği: Galaxy Tab S3 ve 12 inç Galaxy Book, gerçeğe yakın renkler ve canlı dijital içerikle HDR (10 bit renge sahip) videoları destekliyor.

Samsung Flow kullanıcılar ister akıllı telefon ister tablet kullansın, önemli bir mesajın kaçırılmaması için ileti bildirimlerini senkronize ediyor. Bu özellik, hareket halindeyken kesintisiz bir çalışma sağlıyor. Ayrıca, güvenli bir giriş için Samsung Flow, oturum açarken biyometrik kimlik doğrulama kullanıyor ve dokümanları mobil cihazdan tablete aktarmak için uyumlu cihazlar arasında kablosuz bağlantı kurabiliyor.

10,6 inç ve 12 inç modelleri bulunan Samsung Galaxy Book, güçlü bilgi işlem kapasitesi arayan ve hareket halindeyken üreten profesyonellere hitap ediyor. Samsung Galaxy Book hafif olmasının yanı sıra çok yönlü tasarımıyla bir tabletten dizüstü bilgisayara kolayca dönüşebiliyor.

Kurumsal düzeyde performans için Samsung Galaxy Book”un 12 inç ekranlı modeli; 7. Nesil Intel Core  i5 işlemci Dual Core 3.1GHz ile, 10,6 inç ekranlı modeli ise Intel Core  m3 işlemci Dual Core 2.6GHz ile çalışıyor

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here