Ana sayfa Haber Samsung Mobilers Projesi başlıyor!

Samsung Mobilers Projesi başlıyor!

0

Sosyal medya ve pazarlama benim işim diyen üniversiteliler, bu proje tam size göre!

Samsung Electronics”in, gençlerin pazarlama ve strateji yeteneklerini arttırmak ve onlara iş dünyası öncesinde gerçek bir deneyim yaşatmak amacıyla düzenlediği Samsung Mobilers projesine başvurular başladı. 3″erli gruplardan oluşan 7 takımın dijital medya ve pazarlama yeteneklerini göstereceği yarışmaya yapılacak başvurular 8 Haziran”a kadar devam edecek.
 

Almanya, Güney Kore, ABD, İngiltere gibi ülkeler başta olmak üzere dünya genelinde 30 ülkede gerçekleştirilen ve Türkiye”de de bu sene 3. kez düzenlenecek olan Samsung Mobilers Projesi”nde seçilen takımlar Samsung”un son döneme damgasını vuran mobil ürünleri için gerçek bütçeler ile gerçek pazarlama stratejileri geliştirme fırsatı bulacaklar. Pazarlama, etkili dijital medya kullanımı, teknoloji ve iletişim konularında çeşitli eğitimlerin de verileceği ve yılsonuna kadar sürecek olan Samsung Mobilers projesi süresince, belirlenen konu üzerine en etkin projeyi hayata geçiren ve en çok kişiye ulaşmayı başaran takım kazanıyor.
 

Samsung Mobilers projesi öğrencilere birçok sürpriz ve hediye sunuyor. Samsung Mobilers projesine katılan öğrenciler; Las Vegas, Londra, Dubai, Barselona gibi şehirlerde düzenlenen, dünyanın en büyük tanıtım etkinlikleri ve fuarlarına katılma fırsatı yakalayacaklar. Bunun yanısıra kazanan takım yıl sonunda Güney Kore”de düzenlenecek toplantıda Mobilers Türkiye”yi temsil etme şansı bulacak. En iyi yarışmacıları ise, Samsung Türkiye”de staj imkânı bekliyor. Samsung Mobilers projesi başvuruları www.samsungmobilers.com sitesi üzerinden kabul edilecek. Proje koşulları, ödüller, başvuru formu ve proje kapsamında yapılacak etkinlikler hakkında daha detaylı bilgi için yine www.samsungmobilers.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here