Ana sayfa Haber Samsung Level On ve Level Link tanıtıldı

Samsung Level On ve Level Link tanıtıldı

0

Kablosuz kulaklıklarla uzun yıllar önce tanışan teknoloji dünyası, bu alana yönelik yenilikçi çözümler sunmaya hız kesmeden devam ediyor. Ses çözümlerinde öncü markalardan biri olan Güney Kore menşeili Samsung da bu alanda zaman zaman tanıttığı modellerle dikkat çekiyor. Samsung kablosuz ses çözümlerine yönelik iki iddialı modeli birden tanıtırken, ürünlerin gerek tasarımları gerekse teknoloji yapı taşları büyük ilgi gördü…

Level On ve Level Link adlı yeni Samsung modelleri, sesi bir noktadan diğerine kablosuz şekilde aktarma temeline sahipler. Bunu da yüksek ses kalitesinden ödün vermeden gerçekleştirmeyi başarıyorlar.

40mm gibi oldukça geniş sürücülere sahip kablosuz kulaklıkların en çarpıcı özelliği arka kısımlarında dokunmatik bir yüzey barındırmaları. Burada çeşitli fonksiyonları parmaklarınızla gerçekleştiriyorsunuz. Bu sayede müziğe hükmetme deneyimini oldukça yüksek konforda yaşatmayı hedefleyen aygıtların mavi, kırmızı, beyaz ve siyah olmak üzere dört farklı renk alternatifi bulunuyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here