Ana sayfa Donanım Samsung”la eğlenceyi ikiye katlayın

Samsung”la eğlenceyi ikiye katlayın

0

Samsung”un yeni fotoğraf makinesi 2View ile herkes için daha fazla eğlence…

İstanbul, 15 Nisan 2010 – Tüketici elektroniğinin yenilikçi ve ödüllü pazar lideri Samsung, geçen yıl pazarda çığır açan çift LCD ekranlı (2View) dijital kamere ailesini PL150 ve PL100 modelleri ile genişletiyor. Samsung”un çift ekranlı LCD teknolojisine sahip yeni PL150 ve PL100 fotoğraf makineleri, yükseltilmiş bir çok özellikleri fotoğraf makinesinin hem önünü hem de arkasını kullanarak kusursuz fotoğraf çekmeyi her zamankinden daha kolay hale getiriyor.
PL150 ve PL100″ün önünde yer alan 1.5 inç renkli LCD ekran, kullanıcıların çekeceği kareyi görmelerini sağlıyor. Aynı zamanda yeni bir özellik sayesinde de 1.5 inçlik ön LCD ekranla fotoğrafın yanı sıra video da çekebiliyor. PL150 ile kullanıcılar saniyede 30 kare 720p HD video kaydedebilirken isteğe bağlı olarak kullanılabilen HDMI adaptör sayesinde HDTV veya HD ekranlarında dijital karelerinin yanı sıra HD videolarının keyfini çıkarabiliyor.
 

 

 

Samsung 2View PL150 ve PL100″de de bulunan Smile Shot özelliği, gülüşünüzü yakaladığı zaman deklanşöre otomatik olarak basarak en mükemmel kareyi yakalamanızı sağlıyor. çiftler için özel tasarlanan “çift çekimi” özelliği ise çiftler birbirine yaklaştığı an otomatik olarak çekim yapıyor.
Samsung 2View”un Geliştirilmiş özellikleri
ön LCD ekranda animasyon göstermesinin yanı sıra PL 150 ve PL100″ün çocuk Modu, çocuğunuzun dikkatini fotoğraf makinesine çekerek en iyi kareyi yakalayabilmeniz için müzik de çalıyor (ek animasyonlar da www.samsung.com adresinden indirilebiliyor). 2View fotoğraf makinelerinde bulunan zamanlama (Self-Timer) özelliği, çekilecek karenin ön görüntüsüyle ve ön LCD ekranda yer alan geri sayım aracı ile fotoğrafın ne zaman çekileceği bilgisini veriyor ve kameranın ne zaman video çekmeye başlayacağını da gösteriyor.

PL 150″nin 5x optik zoom özellikli 27 mm geniş açı lensi size çok daha geniş bir kadraj sunuyor. 7 derece özel çekim açısı ile tripod gerektirmeden kusursuz portre çekimlerine imkan tanırken, makinenizin gövdesinde ortam tonlarıyla birlikte oluşan ince renk değişimleri kişisel tarzınızı mükemmel bir şekilde tamamlıyor.

 

 

özellikler:

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here