Ana sayfa Donanım Samsung L310W

Samsung L310W

0

Kompaktın yeni yıldızı

İnce ve hafif gövdesine 13.6 MP çözünürlük, 35mm formatında 28-100mm odak aralığına sahip geniş açı objektif ve manuel çekim seçeneği gibi üstün özelikler sığdıran L310W, 3.6 optik zoom”a sahip. Kameranın üst kısmında açma düğmesi ve mod tekeri, mod tekeri üzerinde Auto, P, M, ikili şok önleme, fotoğraf yardım kılavuzu, güzellik çekimi, sahne ve video modları bulunuyor. Siyah, gri, pembe ve kahverengi seçenekleri bulunan L310W, yapısı ve tuş yerleşimi itibariyle oldukça ergonomik. ve 2.7 inç”lik LCD ekrana sahip.
Samsung L310W
L310W, başlayan amatörler için çok iyi bir seçenek olabilir. Fotoğraf yardım kılavuzu sayesinde fotoğraf çekerken etkili sonuçlar alabilmeniz için kullanıcıyı yönlendiren L310W, aynı zamanda manuel çekime olanak vermesi, 13.6 MP çözünürlüğü, çift görüntü sabitleme teknolojisi ile de üst seviye kullanıcıları oldukça memnun edecek özelliklere sahip.

 

 

L310W”da ayrıca kırmızı göz giderme işlemini otomatik olarak gerçekleştiren Red-Eye Fix teknolojisi bulunuyor. 3200 seviyesine ulaşan ISO değeriyle düşük ışık koşullarında dahi başarılı sonuçlar elde etmenizi sağlayan L310W, yüz tanıma, göz kırpmayı önleme özellikleri ve gülümseme deklanşörü ile de dikkat çekiyor. L310W, kullanıcının kendi portresini çekmesini sağlayan portre modunda iken pozlama ile netleme değerlerinin en iyi görüntü kalitesini verecek şekilde otomatik olarak ayarlanmasını sağlıyor. L310W, yüksek performanslı videolar çekmek isteyen kullanıcılar için de iyi bir seçenek. Ayrıca 10 saate kadar ses kaydı yapabiliyor. MPEG4 formatında kaliteli video çekimine olanak verirken, kamera üzerinde düzenleme yapabilmenizi de sağlıyor. Video modunun bir diğer özelliği de film çekimini duraklatıp yeniden başlattığınızda dosyaya kaldığı yerden devam etmesi; böylece SD kartınızdaki dosya fazlalıklarından kurtulmuş oluyorsunuz. Türkçe dahil 26 dil seçeneği bulunan L310W, PictBridge desteği ile bu özelliğe sahip bir yazıcıya bağlandığında kamera üzerinden direkt baskı yapılabiliyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here