Ana sayfa Mobil Samsung, klavye uygulaması yayınladı

Samsung, klavye uygulaması yayınladı

0

Google Play’de mobil cihazlar için birçok sanal klavye uygulaması var  ancak bunlardan çoğu gerçekten kullanıcı ihtiyaçlarını karşılamaya yetmiyor. Samsung Klavye uygulaması, telefonunuzdaki klavye alternatifi olmak istiyor. Maalesef Güney Koreli teknoloji devi bu uygulamayı tüm Android cihazlara sunmuyor.

Samsung Klavye, Samsung akıllı telefonlarında özel olarak kullanılmasına rağmen, uygulama artık Google Play Store’da listeleniyor. Uygulamanın Play Store’da yayınlanması, geliştiricilerin daha sık güncellenmesine olanak tanıyacak.

Bunun örneklerine HTC, Sony ve OnePlus’ta denk gelmiştik. Diğer firmalarda cihazlarına ön yüklü olarak sundukları uygulamaları Play Store’a yükleyerek daha kolay güncelleme yayınlayabiliyordu.

Samsung Klavye, 80’den fazla dili destekliyor. Uygulama; otomatik yazım denetimi, metin kısayolları, tahmini metin ve giriş dillerini değiştirme seçeneği gibi çeşitli akıllı yazım özellikleri sunuyor.

Samsung Klavye Uygulaması İndir!

Samsung klavye uygulamasını Androlid Telefonlar için uygulama indirmeye olanak tanıyan Google Play Store’u kullanabilirsiniz.

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here