Ana sayfa Blog Samsung katlanabilir telefon üretiyor!

Samsung katlanabilir telefon üretiyor!

0
samsung katlanabilir telefon

Teknoloji tutkunlarının gözü kulağı şu sıralar CES 2019 etkinliğinde! Son teknoloji ile üretilmiş ürünlerin sergilendiği ve 8 Ocak’ta başlayıp üç gün sürecek olan CES 2019 Tüketici Elektroniği Fuarı’na Samsung markası kıvrılabilen telefon modeli ile damga vurdu!

Uzun süredir üzerinde konuşulan ve CES 2019 fuarında sayılı basın mensubuna kapalı kapılar ardında tanıtılan kıvrılabilen telefon modeli şimdiden teknoloji sevenlerin yakın takibine girmiş durumda.

Ne Zaman Piyasaya Sürülecek?

Peki, CES 2019 fuarında sınırlı sayıda basın mensubuna gösterilen Samsung’un merakla beklenen kıvrılabilen telefonu ne zaman piyasaya sürülecek? İşte Samsung’un uzun süredir beklenen kıvrılabilen telefon modeli hakkında tüm detaylar…

Samsung’un akıllı telefon pazarına yeni bir soluk getirecek olan kıvrılabilen telefon modeli, markanın Ürün Strateji ve Pazarlama Müdürü Suzanne de Silva tarafından yapılan açıklamaya göre seri üretime hazır duruma getirildi. Suzanne de Silva’nın açıklamasına göre Samsung katlanabilir telefon modeli 2019 yılının Haziran ayının sonuna doğru piyasadaki yerini alacak.

Katlanabilir Telefon Hakkında Detaylar

Herkesin merakla beklediği Samsung’un katlanabilir telefonu katlanmadığı zaman 7.3 inç boyutunda bir tablet olarak kullanılabilirken; katlandığında ise 4.58 inç boyutundaki bir akıllı telefona dönüşüyor. Ürünün katlandığında ağırlığı ise sadece 200 gram!

Samsung’un yeni telefon modelinin ilk etapta 1 milyon ünite üretileceği ve yaklaşık olarak 1.850 dolar seviyesinde bir etiket fiyatıyla raflarda yerini alacağı da konuşulan diğer başlıklar arasında yer alıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here