Ana sayfa Haber Samsung j7 Modelinden Beklenmeyen Sürpriz

Samsung j7 Modelinden Beklenmeyen Sürpriz

0

Birçok kişinin severek kullandığı Samsung j7 ürünü; kullanıcılarına beklenmeyen bir sürpriz yaptı. Ancak bu sürprizden bahsetmeden önce, ürünün bazı özelliklerine göz atmak gerekiyor.

  • Ekran Boyutu olarak; 5.5 inç tercih edilmiştir
  • Ekran Çözünürlüğü; 1080×1920 (FHD) Pixel büyüklüğe sahiptir.
  • Piksel Yoğunluğu; 401 PPI.
  • Ekran Teknolojisi; Super AMOLED.
  • Ekran Özellikleri; Multi Touch Eğimli Ekran (2.5D) Sürekli Açık Ekran (Always-on Display)
  • Dokunmatik Türü Kapasitif Ekran
  • Kullanıcı Arayüzü Samsung Experience

gibi, akıllı telefon almak isteyen birçok kişinin ilgilendiği çeşitli özelliklere sahip.

 

Samsung j7 Android 8.1 Güncelleme Sürümü

Normal şartlarda kasım 2019 tarihinde güncelleme yapılması gerekirken, Samsung şirketinin yaptığı açıklamaya göre 3 Eylül 2018 tarihinden itibaren bu güncellemelerin başladığı belirtildi. Bilindiği üzere Samsung; güncellemeleri tek seferde yapmak yerine, bunu bir dalga şeklinde gerçekleştirir. Bu güncelleme paketi J701FXXU6BRH9 numarasına sahip olacak. Tüm bu güncelleme sürümünü manuel olarak yapmak isteyen kişiler içinse; telefonda Settings menüsündeki Software update seçeneği kullanılabilir. Böylece tüm güncelleme boyunca hakimiyet sizin elinize geçer.

Samsung j7
Samsung j7 güncellemesi

Peki güncelleme ne zamana kadar devam edecek ?

Samsung j7 akıllı telefonu kullanan birçok kişi, bu güncelleme işleminin ne zamana kadar devam edeceğini de merak ediyor. Güney Koreli olan ve geçen çeyrek % 8.30 oranında büyüme kaydeden Samsung şirketi, yaptığı açıklamaya göre eylül 2018 sonlarına kadar bu güncelleme işlemlerini tamamlamış olacak. Tüm Samsung j7 kullanıcıları, güncelleme dalgasının kendilerine ne zaman ulaşacağını merak ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here