Ana sayfa Mobil Samsung i7500

Samsung i7500

0

Samsung, Open Handset Alliance”a katıldığı zaman Samsung taraftarlarını bir heyecan sardı.

  Şimdiden dünyada başarılı olan Omnia gibi modellerle ortaya çıkan Samsung, sonunda ilk Android modeli olarak i7500 ile ortaya çıktı. Oldukça şık bir tasarıma sahip olan i7500, Samsung”un son dönemlerde üst modellerinde kullandığı 3,2 inç”lik AMOLED ekrana sahip.

Mültimedya özellikleri de oldukça gelişmiş olan telefon 5 megapiksel flaşlı kamera ve 40 GB”lık depolama alanı sunuyor.

Samsung i7500″ün güzel özelliklerinden bir tanesi de 3,5mm”lik kulaklık girişine sahip olması Bu sayede Android”in rahatlığıyla parçalar arası kolaylıkla dolaşırken kendi istediğiniz kulaklığı da rahatlıkla kullanma şansına sahip oluyorsunuz. Samsung”Un özellikle mültimedya için çıkardığı i7500, 1500mAh pille çalışıyor. Bu demek oluyor ki; tüm günü müzik dinleyerek ve video izleyerek geçirseniz bile i7500, sizi yarı yolda bırakmayacak.

Ayrıca i7500; Google Search, Google Maps, Gmail, YouTube, Google Calendar, Google Talk, Google Latitude gibi birçok Google uygulamasını önceden yüklü bir şekilde geliyor. Yine de isterseniz wi-fi ile internete bağlanıp Android Market”ten istediğiniz uygulamayı veya oyunu bulabilirsiniz… Samsung i7500″ün satışına Avrupa”da başlandı, biz kendisini yakında Türkiye”de de görmeyi
umuyoruz!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here