Ana sayfa Donanım Samsung Gamer’lar Türkiye’de!

Samsung Gamer’lar Türkiye’de!

0

Performanstan ödün vermeden daha akıllı ve zengin oyun deneyimi sunmak için tasarlanan Samsung 7 Serisi GAMER dizüstü oyun bilgisayarları Türkiye”de kullanıcılarla buluştu

Samsung 7 Serisi Gamer dizüstü bilgisayarları”nın Türkiye satışına başlandı. Oyun severler için olağanüstü ve parlak grafik ekranı ile gelişmiş performans sunan Gamer”lar donanımsal yapıları ile dikkat çekiyor.Gamer dizüstü bilgisayarlar dört çekirdekli Intel Core i7 işlemciyle çalışıyor. Seri, en son teknolojik oyun deneyimini yaşatan 2 GB DDR5 belleğe sahip NVIDIA GTX675M HD grafik kartı ve 1TB, 7200 rpm 8GB”lık ExpressCache” e sahip hdd içeriyor. Bu sayede olağanüstü oynama hızının yanı sıra, Full HD özellikli 1920X1080 çözünürlüklü, 17.3 inçlik ekranı ile de zengin bir görsel deneyim sunuyor. GAMER Serisi en son teknoloji 3D surround ses sistemini de içeriyor.
 

7 Serisi GAMER, oyun deneyiminde üst düzey performans getirmek için tasarlanmış olsa da, farklı özellikleri ile de dikkat çekiyor. örneğin; Mod Kadranı kullanılarak, dört farklı optimizasyon modundan tercih edilen kolayca seçilebiliyor. Esas mod olan “Oyun” moduna ek olarak, günlük kullanım için “Dengeli”, sessiz ortamlarda kullanım için “Kütüphane” ve pilden maksimum performans elde etmek için de “Yeşil” modu bulunuyor.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here