Ana sayfa Haber Samsung Galaxy Z Flip modelinde S Pen desteği

Samsung Galaxy Z Flip modelinde S Pen desteği

Samsung, bir ticari marka uygulamasına göre gelecekteki Galaxy Z Flip akıllı telefonlarını bir S Pen'e uyumlu hale getirmeyi planlıyor.

0

Samsung, bu yılın sonlarında iki yeni katlanabilir akıllı telefonun lansmanı için hazırlanıyor. Bu, Samsung Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3 telefonlarını içeriyor. Bazı raporlara göre, Samsung Galaxy Z Fold 3 S Pen’i destekleyecek. Şimdi, ikincisinin gelecekteki modelleri de bu özellik ile geleceği ortaya çıktı.

Bir LetsGoDigital raporuna göre, Güney Koreli teknoloji devi geçtiğimiz günlerde Avrupa Birliği Fikri Mülkiyet Ofisine (EUIPO) bu haftanın başlarında “Z Flip” adı için bir ticari marka başvurusu yaptı. Bu başvurunun içeriğinde, “akıllı telefonlar, tabletler, koruyucu kapaklar; elektronik kalem gibi ifadeler yer aldı. Bu durum da, belirli bir Galaxy Z Flip modelinin yakın gelecekte S Pen için destek sunabileceği anlamına gelir.

SAMSUNG GALAXY Z FLIP MODELİ DE S PEN SIZINTISI

Şu an itibariyle, bu yılın sonlarında piyasaya çıkacak olan Galaxy Z Flip 3’ün bu özellikle gelip gelmeyeceği bilinmiyor. Yine de Galaxy Z Fold 3, S Pen kalemi ile birlikte gelecek. Diğer bir deyişle, gelecekte kapaklı katlanır akıllı telefona kalem desteğinin eklendiğini göreceğiz. Bu nedenle Galaxy Z Flip 4 gibi bir modelin de bu özelliği olmasını bekleyebiliriz. Ancak, bu sadece bir spekülasyondur. Bu yüzden bu raporu bir tutam tuzla alın.

OPPO K9 5G telefonunu uygun fiyatıyla duyurdu

S Pen, Samsung’un şirket içi teknolojisidir. Bu nedenle teknolojinin katlanır cihaza doğru ilerlemesini bekleyebiliriz.

Henüz Galaxy Z Flip 3’ün Samsung’un kalemiyle de uyumlu olacağı bilinmemektedir. Bu sadece Z Katlama 3 için geçerli olacak. Kısmen bu nedenle, uygulama biraz gizemlidir.

Samsung, gelecekte S Pen desteğini kapaklı cihazlarına da genişletecek. Son olarak, böyle bir ticari marka en az 10 yıl geçerlidir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here