Ana sayfa Haber Samsung Galaxy View Android tableti artık resmi

Samsung Galaxy View Android tableti artık resmi

0

Samsung Galaxy View, ilk dedikodular çerçevesinde aslında 18.4″ boyutlarında bir Windows 10 tabletiydi. Ancak yaklaşık 2 ay öne bu tabletin aslında bir Android tablet olabileceği açıklandı ve 3. çeyrek dönemi içerisinde Samsung’un resmen tanıtacağını biliyorduk. Samsung Galaxy View modeli nihayet dün resmen onaylandı, tanıtıldı. Bu tablet modeli biraz kapalı kapılar ardında bırakılmak isteniyor, belli ki Samsung’un farklı planları var bu Galaxy View tabletiyle ilgili. Samsung’un resmen verdiği bilgiler arasında işletim sistemi var; Android 5.1 kullanılacak cihazda. Bu model için geliştirilen Android arayüzünün de bu modele yönelik geliştirildiğini ve “tek” olacağı da açıklamalarda yerini aldı. 

Bir tür standlı kılıfı ile dikkatinizi çekebilir, bu kılıf harici bir kılıf değil de sanki tabletin tasarımının bir parçası desek yanlış olmaz. Galaxy View tabletin çözünürlüğü 1080p, bu piksel 18″lik bir ekran kapasitesine kalite sağlamaya çalışacak. 

8 çekirdekli Exynos işlemci (1.6GHz), 2GB RAM, 32 veya 64GB hafıza alternatifleri, 5700mAh pil kapasitesi, firma tarafıdan şimdilik açıklanan rakamsal detaylar.

 

Kaynak: Samsung

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here