Ana sayfa Haber Samsung Galaxy TabPro S fiyatı ve diğer detayları

Samsung Galaxy TabPro S fiyatı ve diğer detayları

0

 

Samsung‘un bu kurumsal tableti zaten bir süredir bekleniyordu. CES 2016‘da şu ana kadar – bu yanlış hatırlamıyorsam- yaklaşık 10 tane Windows 10 PC modeli tanıtıldı, bir tane daha Samsung’tan geldi. Ativ tipi Ultrabook ve dizüstülerin yanısıra Samsung’un bu tableti Surface Pro ve iPad Pro çizgisinde. Windows 10 çalıştırmasına rağmen aslında Surface Pro ile karşılaştırılabilecek bir model değil çünkü Surface Pro 4’ün yazılım altyapısı Windows 10 Pro ile oluşturuldu, Samsung Galaxy TabPro S’in ise Windows 10 Home sistemi var.   

Samsung Galaxy TabPro S’in fiyatıyla ilgili olarak da gelişmeler var. Bazı yerler onaylı, bazı yerler onaylanmayan bilgi olduğunu söylese de bu kadar yaygın bir bilgi şimdiye kadar yalanlanabilirdi. Bilgilere göre Galaxy TabPro S, 1100 euro’dan satışa sunulacak.  Ancak şöyle bir seçenek var, Windows 10 Pro yazılımı ile 1100 euro, Windows 10 Home yazılımıyola 990 euro olacak. İşin iyi tarafı, Galaxy TabPro S‘in klavyesi ayrı olarak değil, beraberinde satışacak.

Samsung Galaxxy TabPro S, 12″ Super AMOLED ekrana sahip ve 128GB’lık bir yerel hafızası var. RAM boyutu 4GB, pil kapasitesi 5200 mAh ve ağırlık olarak da 693kg civarında.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here